Úvod  \ Hydratačný gél

SynCare - Hydratačný gél

12,75 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 75 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 210121

Hydratačný gél s arganovým olejom, skvalanom a jojobou

Hydratačný gél s arganovým olejom, skvalanom a jojobou v mikrozómoch predstavuje moderný intenzívny kozmetický gél, ktorý kombinuje priaznivé hydratačné vlastnosti s lipidovými zložkami, ktoré pleť chránia a vyživujú. Jeho slabý mliečny zákal je zapríčinený rozptýlením kvapiek arganového oleja a skvalana v gélu a malé ružové guličky predstavujú mikrozómy s jojobovým olejom.
Gél obohacuje pleť o arganový olej, v ktorom sú významne zastúpené nenasýtené mastné kyseliny, najmä linolová a olejová. Ďalšie rastlinný lipid skvalan priaznivo doplňuje vlastnosti aragnového oleja a pomáha udržať v pleti jej prirodzenú vlhkosť.

Použitie: Hydratačný gél sa nanesie v tenkej vrstve rovnomerne na pokožu, len ľahko sa vklepe a po 2 až 4 minútach sa u suchej pleti kryje hydratačným krémom.

Tento produkt je dostupný vo vzorke.

Kategória: SynCare - Suchá a dehydratovaná pleť

Micro Ampoules Cellular Hydrating - kúra na 28 dní

Cena: 35,38 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

REVITALIA revitalizujúci celulárna voda v spreji

Cena: 14,08 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

AHA - fluid, 10%

Cena: 19,42 EUR

Skladom: 3 ks

Ochranná emulzia

Cena: 12,83 EUR

Skladom: 1 ks

Aktívny pleťový gél - Active Face Power

Cena: 19,58 EUR

Skladom: 1 ks

AHA - fluid, 10%

Cena: 19,42 EUR

Skladom: 3 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Glycerin, Pentylene Glycol, Argania Spinosa Kernel Oil, Rosmarinus Officinalis Extract, Squalane, Tocopheryl Acetate, Mannitol, Cellulose, Hydroxypropyl Methylcellulose, Mica, Iron Oxide, Titanium Dioxide, Tin Oxide, Silica, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Polyvinyl Alcohol, Carbomer, Parfum, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Limonene, Benzyl Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.