Úvod  \ HEALER gél - regeneračný gél

SynCare - HEALER gél - regeneračný gél

11,80 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 5 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 210164

HEALER gél - regeneračný gél

HEALER gél patrí do skupiny kozmetických prípravkov, ktoré sú určené pre podporu regenerácie pokožky. Bol vyvinutý firmou VA-BIOS, s.r.o. pod vedením prim. MUDr. Barbarmi Kubešové, špecialistky v oblasti biomedicíny. Vďaka jej mimoriadnym skúsenostiam vznikol prípravok určený pre priamu regeneráciu kože pomocou plazmatických faktorov.

Jedná sa o mnohoročnými testy preverený princíp, že plazma obsahuje množstvo látok priamo podporujúcich hojenie. Na báze extraktu plazmy sú vyrábané aj niektoré liečivá, avšak HEALER gél je prvým prípravkom priamo využívajúcim plazmatické faktory, ktorý je ponúkaný ako kozmetika.

Použitie: HEALER gél aplikujeme všade tam, kde potrebujeme podporiť hojenie kože bez narušenia jej integrity. V praxi to znamená predovšetkým stavy po akné, kedy je síce základný problém vyriešený, ale pokožka zostáva trudovitá. Iným príkladom je aktivácia novotvorby kolagénu u kože spálenej na slnku alebo dlhodobo opakovane vystavovaná slnečným lúčom bez náležitej ochrany.

HEALER gél je vhodný aj pre predchádzanie drobným jazvám alebo pre remodeláciu čerstvo vzniknuté jazvy v normálnej koži. Ďalším príkladom využitia je podpora hojenia kože po niektorých zákrokoch, ako je napríklad dermarollerová mezoterapia alebo AHA GlycoHYAL peeling ovocnými kyselinami.

Kategória: Hraničné stavy pleti

NEODERM krém pre regeneráciu a ochranu pokožky

Cena: 8,82 EUR

Skladom: 1 ks

PERIODERM krém pri periorálne dermatitíde

Cena: 14,61 EUR

Skladom: 1 ks

Čistiace mlieko anti-akné

Cena: 8,49 EUR

Skladom: 1 ks

PSORICAN - Krém s BIO konopným olejom BIO

Cena: 12,65 EUR

Skladom: 1 ks

AcneSoft - make-up pre pleť s akné - odtieň 404

Cena: 14,94 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Aqua, Carbomer, Aminoethyl Propanol, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Calf Blood Extract

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.