Úvod  \ Haar Therapie sprej

Alcina - Haar Therapie sprej

13,74 EUR

Zľava: 3% (-0,43 EUR)

Bežne: 14,17 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 100 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 10947

Haar Therapie sprej

Obsiahnuté ošetrujúce látky vyhladzujú a chránia štruktúru vlasov pred poškodením zvonku. Bezoplachové lotion Haar Therapie sprej podporuje objem vlasov, pästí a posilňuje jemné, slabé a vyčerpané vlasy. Optimálneho efektu dosiahnete v kombinácii s šampónom Haar Therapie.

So sprejom radu Haar Therapie zaistíte veľmi jednoduchým spôsobom vašim vlasom starostlivosť a ochranu vďaka kombinácii hydratačné formule Aquarich s keratínom, panthenolom a niacinamidem. Lotion Haar Therapie sprej je vhodné predovšetkým pre jemné vlasy.

Použitie: Po umytí aplikujte podľa dĺžky vlasov 10-15 dávok. Sprej Haar Therapie naneste do dĺžok a do končekov, už neoplachujte. Potom vlasy upravte obvyklým spôsobom. Sprej je vhodný pre vlasy do dĺžky maximálne 20 cm. Prípravok pästí, nezaťažuje a posilní jemné vlasy, ktoré klasický balzam-kondicionér príliš zaťažuje.

Kategória: Alcina - Vlasová kozmetika - Haar Therapie

Dvojfázový sprej pre dlhé vlasy

Cena: 14,58 EUR

Skladom: 1 ks

Balzam na pokožku hlavy

Cena: 15,38 EUR

Skladom: 1 ks

Tónovacie sprej - Pastell Spray Violet-iris

Cena: 16,67 EUR

Skladom: 1 ks

Haar Therapie šampón

Cena: 14,17 EUR

Skladom: 1 ks

N°1 Maska na vlasy

Cena: 13,88 EUR

Skladom: 1 ks

REPAIR VELVET - Vyplňujúci fluidum Velvet

Cena: 16,42 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Alcohol Denat., Creatine, Panthenol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PVP, Cetrimonium Chloride, Glycerin, Parfum, Citric Acid, Niacinamide, Avena Strigosa Seed Extract, Lecithin, Potassium Sorbate.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.