Úvod  \ GraviDHA

VitaHarmony - GraviDHA

24,52 EUR

Výrobca: VitaHarmony

Množstvo: 240 tobolek

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: 501660

GraviDHA

Koncentrovaný zdroj Omega 3

GraviDHA - je zdrojom omega 3 mastných kyselín dôležitých pre organizmus matky i vyvíjajúceho sa plodu. Ľudský organizmus si nevie omega 3 mastné kyseliny sám vytvoriť, a preto sme závislí od jeho ich príjmu z potravy. Vyvíjajúci sa plod a dojča je plne závislý od príjmu živín z tela matky.
Najvýznamnejšími omega 3 kyselinami sú kyselina dokosahexaenová - DHA a pentaenová - EPA.
DHA je dôležitá pre správnu funkciu nervovej sústavy a zraku. V najvyšších koncentráciách je prítomná práve v sietnici oka a membránach nervových buniek. Spoločne s EPA prispievajú k správnej činnosti srdca.
Užívanie GraviDHA je vhodné na doplnenie príjmu omega 3 mastných kyselín pred plánovaným otehotnením, v tehotenstve aj pri dojčení.
Odporúčaný denný príjem omega 3 nenasýtených kyselín pre tehotné ženy nie je oficiálne stanovený, ich príjem by však mal byť vyšší ako u bežnej dospelej populácie. Priaznivý účinok je dosiahnutý pri dennom príjme 200 mg DHA denne navyše k odporúčanej dennej dávke príjmu omega-3 mastných kyselín u dospelých, tj: 250 mg DHA a kyseliny eikosapentaénovej (EPA).
Prípravok obsahuje malé želatínové kapsuly, ktoré sa ľahko prehĺtajú a poskytujú vyšší komfort pri užívaní v porovnaní s tekutými prípravkami. Použité suroviny prechádzajú prísnou kontrolou kvality. Neobsahujú ťažké kovy alebo iné kontaminanty.

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 3x denne.

Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na pravej strane obalu. Chráňte pred priamym slnkom.

Upozornenie: Obsah začnite užívať iba z nepoškodeného bezpečnostného obalu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.

Kategória: VitaHarmony - Multivitamíny

B komplet JUNIOR

Cena: 4,17 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Harmónia New - perníkové oblátky

Cena: 2,22 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Pivovarské kvasnice

Cena: 8,17 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

GraviPop® - zmes 4 príchute

Cena: 2,74 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Pyridoxin

Cena: 3,04 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Horčík 300 mg

Cena: 7,70 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

* Denní referenční hodnota přijmu v 1 tobolce není stanovena.
 Obsah ve 2 tobolkách:HMOT.%DRHP
 RYBÍ OLEJ 300  mg *
 Z TOHO: OMEGA 3 - 225 mg
 Z TOHO: DHA - 192 mg, EPA - 9 mg