Úvod  \ Gommage peeling s jarabinovým olejom

SynCare - Gommage peeling s jarabinovým olejom

18,26 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 75 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 210179

Gommage peeling s jarabinovým olejom

Gommage peeling (doslova gumující peeling) je alternatívou ku klasickým mechanickým peelingům, predovšetkým u citlivej pleti. Jemne odstraňuje nahloučené zrohovatené bunky z povrchu kože, čistí ju a otvára pre aktívne látky napríklad z pleťových sér.

Gommage peeling má charekter emuze o/v, suspenzno-emulzný prípravok. Krémová textúra je len podkladom pre vlastný Gommage.

Aktívne látky obsiahnuté v kréme: prášok z perál (INCI: Pearl Powder) - základný gommage efekt, prášok z ruže (INCI: Rosa Canina Flower Powder) - doplňujúce gommage, extrakt z jarabiny (INCI: Sorbus aucuparia Fruit Extract)

Konzervačné látky: benzyl alkohol

Použitie: Gommage peeling sa nanesie na suchú pokožku tváre, prípadne i krku a dekoltu. Nechá sa krátko zaschnúť a opakovanými ťahy zhodnými z pohybom gumy na papieri vykonajte gommage.
Tip - Gommage peeling prevádzajte 1-4 krát mesačne ľahkou masážou na vlhké pleti. Po 1-2 minútach zmyte vlažnou vodou a dočistite vhodným pleťovým tonikom.

Vhodné prípravky pre kombináciu: Gommage peeling je vhodný ako pre salónny, tak pre domácu starostlivosť. Keďže gommage "otvára" pokožku, je vhodné tejto vlastnosti využiť a následne aplikovať vhodná pleťová séra.

Tento produkt je dostupný vo vzorku.

Kategória: SynCare - Pleť pri nástupe menopauzy

RejuDERM - výživový doplnok

Cena: 23,83 EUR

Skladom: 1 ks

RenoHyal C Nočný krém

Cena: 42,17 EUR

Skladom: 1 ks

Couperose sérum

Cena: 31,00 EUR

Skladom: 1 ks

Sérum ukludňujúce

Cena: 23,22 EUR

Skladom: 1 ks

RELIFT VOLUME sérum

Cena: 27,48 EUR

Skladom: 1 ks

Sada DermaBOTEXIN proti vráskam - varianta 2

Cena: 127,22 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Cera Alba, Glycerin, Hectorite, Ceteareth-25, Magnesium Aluminum Silicate, Pearl Powder, Glyceryl Stearate, Sorbus Aucuparia Fruit Extract, Rosa Canina Flower Powder, Ascorbyl Palmitate, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.