Úvod  \ GlycoRETINAL +C krém

SynCare - GlycoRETINAL +C krém

26,41 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 75 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 210162

GlycoRETINAL +C creame - denný krém pre mastnú a zmiešanú pleť predovšetkým mladistvých

GlycoRETINAL +C creame je zvlášť určený pre ošetrenie mastnej pleti mladých. Látka retinal (retinaldehyd) je blízka účinku kyseliny retinovej. Reguluje tvorbu mazu, zjemňuje pleť a pôsobí proti folikulárnej hyperkeratóze, ktorá sa spolupodieľa na rozvoji akné. Vitamín C a glukonolakton dopĺňajú účinky krému a bráni vzniku dráždivých oxidačných produktov mazu. Krém obsahuje UV filter SPF 8.

Typ pleti: mastná a zmiešaná pleť predovšetkým mladistvých. Prvý krém vyrábaný v Českej republike s obsahom retinalu. Táto látka je najbližší účinkom retinovej kyseliny, ktorá sa používa na liečbu akné napríklad v liečive Retina A krém. GlycoRETINAL +C creame udržuje pleť bez známok akné, zjemňuje ju a potláča tvorbu mazu. Krém je veľmi ľahký a nezaťažuje pokožku nadmerným promaštěním.

Použitie: GlycoRETINAL +C krém aplikujte 1x denne ráno, ľahko votrite do pleti.

Upozornenie: GlycoRETINAL +C krém neskladujte na priamom slnečnom svite.

Tento produkt je dostupný vo vzorku.

Kategória: SynCare - Mastná a zmiešaná pleť

Zimný krém

Cena: 7,45 EUR

Skladom: >3 ks

Krém na suchú pleť denný CPK

Cena: 20,41 EUR

Skladom: 1 ks

Acne Soft - make-up pre pleť s akné - odtieň 403

Cena: 22,50 EUR

Skladom: 1 ks

Sérum adstringentné

Cena: 21,05 EUR

Skladom: 1 ks

Cashmere - Pleťový krém

Cena: 25,91 EUR

Skladom: 1 ks

Acne Soft - make-up pre pleť s akné - odtieň 404

Cena: 22,50 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Glyceryl Stearate, Dibutyl Adipate, Ethylhexyl Stearate, Ceteareth-25, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Butylene Glycol, Potassium Thiocyanate, Gluconolactone, Lactoferrin, Lactoperoxidase, Glucose Oxidase, Aluminium Chlorohydrate, Allantoin, Tocopheryl Acetate, Retinal, Ascorbyl Palmitate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.