Úvod  \ Giga Brusnice Akut

VitaHarmony - Giga Brusnice Akut

10,87 EUR

Výrobca: VitaHarmony

Množstvo: 30 kapslí

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: 501524

Giga Brusnice Akut

Doplnok stravy Giga Brusnice Akut je prípravok prírodného charakteru, ktorý vďaka svojmu zloženiu vykazuje rýchlu a vysokú účinnosť v ľudskom organizme. Prípravok je určený pre rýchlu pomoc pri akútnych ťažkostiach s močovým systémom. Jeho základom je silný extrakt z brusnice (Vaccinium macrocarpon.), ktorého účinky sú podporené pôsobením ktorý je doplnený medvedicou lekárskou, žihľavou dvojdomou a D-manózou.

Brusnice veľkoplodá je tradičný prírodný prostriedok pre podporu močových ciest. Okrem iného brusnica podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu a funkciu imunitného systému.
Medvedica lekárska, latinsky Arctostaphylos uva-ursi, je liečivá bylina, ktorá sa využíva pre svoje diuretické a antiseptické účinky. Podporuje liečbu zápalov obličiek, močového mechúra a močových ciest a pôsobí antioxidačne, čo znamená, že znižuje mieru oxidačného stresu v organizme.
Žihľava dvojdomá, latinsky Urtica dioica, je liečivá bylina, ktorá pôsobí močopudne a protizápalovo. Žihľava podporuje normálnu činnosť obličiek a močovej sústavy.
D-manóza je prírodný monosacharid, ktorý sa prirodzene vyskytuje v ľudskom organizme. V tele sa D-manóza prakticky nepremieňa, ale ľahko sa vstrebáva do krvi. Odtiaľ je filtrovaná obličkami do moču, kde silno pôsobí na elimináciu výskytu a zachytávaniu patogénnych baktérií v močových cestách, ktoré sú príčinou ich infekcií.

Doplnok stravy Giga Brusnice Akut obsahuje v odporúčanej dennej dávke množstvo ekvivalentné 40 gramom čerstvých brusníc. Pre maximálny účinok je najlepšie rozdelenie celej dennej dávky na viac menších dávok, ktoré sa užívajú v priebehu celého dňa.

Doplnok nie je určený pre dlhodobé užívanie bez prestávok. Všeobecne sa odporúča užívanie lieku počas akútnych ťažkostí a potom pokračovať v jeho užívaní ešte asi 5 až 10 dní. Celková doba užívania by mala byť maximálne 2 týždne. Doplnková kúra sa môže opakovať podľa potreby, maximálne však päťkrát za rok.

Odporúčané dávkovanie: 2-4 tablety denne. V čase tehotenstva a dojčenia určí dávkovanie lekár. Tabletu prehltnite celú a zapite dostatočným množstvom tekutiny.
Doplnok stravy Giga Brusnice Akut má najsilnejšie účinky pri zásaditej reakcii moču. Preto odporúčame užívať tento doplnok stravy spoločne s prostriedkami, ktoré napomáhajú zvyšovať pH moču - kapsulu zapite napr. pohárom vody s rozmiešanou štipkou jedlej sódy.

Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Chráňte pred priamym slnkom.

Upozornenie: Obsah začnite užívať iba z nepoškodeného bezpečnostného obalu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 12 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Neodporúča sa na dlhodobé užívanie. Po otvorení spotrebujte, podľa odporúčaného dávkovania, čo najskôr.

Kategória: VitaHarmony - Výťažky rastlinné

Acidotikum - žuvacie laktobacily

Cena: 6,30 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

XXL Yucca 500 mg

Cena: 15,70 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Harmónia New - kokosovo-čokoládové oblátky

Cena: 2,22 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

VitaTriplex® - trojnásobná ochrana kĺbov

Cena: 19,39 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Čaj - Lymfatický systém

Cena: 2,52 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Jablčný ocot 500 mg

Cena: 6,04 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

* Denní referenční hodnota přijmu v 1 kapsli není stanovena.
 Obsah v 1 kapsliHMOT.%DRHP
 BRUSINKA VELKOPLODÁ 154  mg *
 D-MANÓZA 134  mg *
 MEDVĚDICE LÉKAŘSKÁ 50  mg *
 KOPŘIVA DVOUDOMÁ 30  mg *