Úvod  \ Fluid pre vlasové končeky

Alcina - Fluid pre vlasové končeky

25,13 EUR

Zľava: 3% (-0,78 EUR)

Bežne:  25,91 EURNajnižšia cena, za ktorú sa produkt ponúkal v posledných 30 dňoch pred začatím zľavy.

Výrobca: Alcina

Množstvo: 30 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 14028

Fluid pre vlasové končeky

Fluid pre prirodzený hodvábny lesk vlasov, drsné vlasové končeky sú ihneď vyhladené, koncentrované účinné látky posilňujú vlasové končeky.

Vlasy sú vystavené každodennému zaťaženiu, preto potrebujú primeranú starostlivosť. Obzvlášť namáhané sú potom vlasové končeky. Často sa lámu, strácajú farbu, sú oslabené a inklinujú k spľasnutie. Fluid pre vlasové končeky ošetruje vlasy po celý deň. Vysoká koncentrácia účinných látok vlasové končeky cielene posilňuje a dodáva im hodnotnú starostlivosť a hydratáciu. Drsné vlasové končeky sú ihneď vyhladené a získavajú opäť prirodzený hodvábny lesk.

Použitie: 2 až 3 dávky Fluida rozotrite v prstoch a jemne vtierajte do suchých vlasových končekov, kým sa úplne nevstrebe. Neoplachujte!

Kategória: Alcina - Vlasová kozmetika - Špeciálna starostlivosť

Pena pre farbené vlasy

Cena: 18,64 EUR

Skladom: 1 ks

Longhair Oh Wow! Spray - Plantur 21

Cena: 7,64 EUR

Skladom: >3 ks

Nutri Shine Maska na vlasy

Cena: 23,64 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Repair pena

Cena: 18,64 EUR

Skladom: 1 ks

Maska na vlasy

Cena: 14,50 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Repair maska

Cena: 15,91 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

CYCLOPENTASILOXANE, CYCLOHEXASILOXANE, DIMETHICONOL, PARFUM, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, LIMONENE.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.