Úvod  \ Filtre do obuvi

Batavan - Filtre do obuvi

6,79 EUR

Zľava: 10% (-0,76 EUR)

Bežne:  7,55 EURNajnižšia cena, za ktorú sa produkt ponúkal v posledných 30 dňoch pred začatím zľavy.

Výrobca: Batavan

Množstvo: 200 g

Skladom: >6 ks

2 komentáre

Kat. číslo: 230201

Filtre do obuvi

BATAVAN filtre do obuvi obsahujú 100% prírodné minerálne látky a vôňu zmesi liečivých rastlín. Odstraňujú pachy a pritom vo vašej obuvi nezanechávajú žiadne chemické látky. Pohlcujú vlhkosť - tým vysušujú obuv a bráni rastu plesní a baktérií. Osviežujú obuv jemnou príjemnou vôňou. BATAVAN filtre do obuvi predlžujú životnosť obuvi.

Filtre sa vkladajú do obuvi v čase, keď je odložená - najlepšie cez noc. Balenie obsahuje dva sáčky, ktoré obsahujú aktívne látky pohlcujúce pachy, vlhkosť, pôsobí antibakteriálne a preventívne proti plesniam. Silice liečivých bylín obuv príjemne prevonia.

Použitie: Prestrihnite plastový obal a vyberte filtre. Vložte jeden filter do každej topánky. Po použití filtre vyberte a môžete ich vložiť do iných topánok, ktoré práve nenosíte. Odporúčame používať denne. Doba použitia po vybratí z plastového obalu je 2 mesiace. Výrobok je vhodný pre všetky typy obuvi, športová obuv, lyžiarske topánky, korčule aj hokejové rukavice.

Kategória: Batavan - Starostlivosť o obuv

Clorofil - vložky do obuvi

Cena: 3,73 EUR

Skladom: 1 ks

Šport - vložky do obuvi

Cena: 3,73 EUR

Skladom: 1 ks

Deo - granule do obuvi

Cena: 4,05 EUR

Skladom: 2 ks

Deo - granule do obuvi

Cena: 4,05 EUR

Skladom: 2 ks

Clorofil - vložky do obuvi

Cena: 3,73 EUR

Skladom: 1 ks

Šport - vložky do obuvi

Cena: 3,73 EUR

Skladom: 1 ks

(2) Květa
Výborná kosmetika

Velká spokojenost, výborná kosmetika této značky.

Přidáno: 11.03.2021 16:48:53
(1) Ada
doporucujem

Velmi som spokojna s vyrobkom. Mozem doporucit. Pouzivam do sportovej obuvi, osvedcil sa.

Přidáno: 04.02.2014 09:47:29

Nezisťujeme, či zverejnený komentár pochádza od spotrebiteľa, ktorý výrobok alebo službu skutočne použil alebo si ich zakúpil.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Batavan kozmetikaProduktová rada BATAVAN - starostlivosť o nohy a telo. Prvé produkty tejto značky vznikli v roku 2001. Spočiatku sa výroba zameriavala iba na starostlivosť o obuv, neskôr nasledovalo rozšírenie a vytvorenie kompletnej rady pre starostlivosť o nohy a obuv.

V roku 2005 vyhral produkt Krém na nohy sa včelím voskom anketu o Výrobok roka zvolený spotrebiteľovi. Nasledovalo ďalšie rozširovanie rady v starostlivosti o nohy a vytvorenie ďalších výrobkov, ktoré boli určené pre starostlivosť o celé telo. Takto vznikla rada BATAVAN body.