Úvod  \ Filtre do obuvi

Batavan - Filtre do obuvi

5,42 EUR

Výrobca: Batavan

Množstvo: 200 g

Skladom: >10 ks

1 komentár

Kat. číslo: 230201

Filtre do obuvi

BATAVAN filtre do obuvi obsahujú 100% prírodné minerálne látky a vôňu zmesi liečivých rastlín. Odstraňujú pachy a pritom vo vašej obuvi nezanechávajú žiadne chemické látky. Pohlcujú vlhkosť - tým vysušujú obuv a bráni rastu plesní a baktérií. Osviežujú obuv jemnou príjemnou vôňou. BATAVAN filtre do obuvi predlžujú životnosť obuvi.

Filtre sa vkladajú do obuvi v čase, keď je odložená - najlepšie cez noc. Balenie obsahuje dva sáčky, ktoré obsahujú aktívne látky pohlcujúce pachy, vlhkosť, pôsobí antibakteriálne a preventívne proti plesniam. Silice liečivých bylín obuv príjemne prevonia.

Použitie: Prestrihnite plastový obal a vyberte filtre. Vložte jeden filter do každej topánky. Po použití filtre vyberte a môžete ich vložiť do iných topánok, ktoré práve nenosíte. Odporúčame používať denne. Doba použitia po vybratí z plastového obalu je 2 mesiace. Výrobok je vhodný pre všetky typy obuvi, športová obuv, lyžiarske topánky, korčule aj hokejové rukavice.

Kategória: Batavan - Starostlivosť o obuv

Deo - granule do obuvi

Cena: 4,29 EUR

Skladom: >3 ks

Filtre do obuvi - balenie 12 ks

Cena: 62,50 EUR

Skladom: 2 ks

Carbon - vložky do obuvi

Cena: 3,04 EUR

Skladom: 2 ks

Šport - vložky do obuvi

Cena: 3,04 EUR

Skladom: 2 ks

Šport - vložky do obuvi

Cena: 3,04 EUR

Skladom: 2 ks

Korok - vložky do obuvi

Cena: 3,46 EUR

Skladom: 2 ks

(1) Ada
doporucujem

Velmi som spokojna s vyrobkom. Mozem doporucit. Pouzivam do sportovej obuvi, osvedcil sa.

Přidáno: 04.02.2014 09:47:29

Nový komentár k tovaru

Pridaním komentáre súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zobrazenie príspevkov a komentárov pri tovare.

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Batavan kozmetikaProduktová rada BATAVAN - starostlivosť o nohy a telo. Prvé produkty tejto značky vznikli v roku 2001. Spočiatku sa výroba zameriavala iba na starostlivosť o obuv, neskôr nasledovalo rozšírenie a vytvorenie kompletnej rady pre starostlivosť o nohy a obuv.

V roku 2005 vyhral produkt Krém na nohy sa včelím voskom anketu o Výrobok roka zvolený spotrebiteľovi. Nasledovalo ďalšie rozširovanie rady v starostlivosti o nohy a vytvorenie ďalších výrobkov, ktoré boli určené pre starostlivosť o celé telo. Takto vznikla rada BATAVAN body.