Úvod  \ Filtre do obuvi - balenie 12 ks

Batavan - Filtre do obuvi - balenie 12 ks

65,22 EUR

Výrobca: Batavan

Množstvo: 2.711 kg

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 230202

Filtre do obuvi - balenie 12 ks

BATAVAN filtre do obuvi obsahujú 100% prírodné minerálne látky a vôňu zmesi liečivých rastlín. Odstraňujú pachy a pritom vo vašej obuvi nezanechávajú žiadne chemické látky. Pohlcujú vlhkosť - tým vysušujú obuv a bráni rastu plesní a baktérií. Osviežujú obuv jemnou príjemnou vôňou. BATAVAN filtre do obuvi predlžujú životnosť obuvi.

Filtre sa vkladajú do obuvi v čase, keď je odložená - najlepšie cez noc. Balenie obsahuje 12x dva sáčky, ktoré obsahujú aktívne látky pohlcujúce pachy, vlhkosť, pôsobí antibakteriálne a preventívne proti plesniam. Silice liečivých bylín obuv príjemne prevonia.

Použitie: Prestrihnite plastový obal a vyberte filtre. Vložte jeden filter do každej topánky. Po použití filtre vyberte a môžete ich vložiť do iných topánok, ktoré práve nenosíte. Odporúčame používať denne. Doba použitia po vybratí z plastového obalu je 2 mesiace. Výrobok je vhodný pre všetky typy obuvi, športová obuv, lyžiarske topánky, korčule aj hokejové rukavice.

Kategória: Batavan - Starostlivosť o obuv

Deo - granule do obuvi

Cena: 4,48 EUR

Skladom: 3 ks

Clorofil - vložky do obuvi

Cena: 3,17 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Filtre do obuvi

Cena: 5,65 EUR

Skladom: >3 ks

Deo - granule do obuvi

Cena: 4,48 EUR

Skladom: 3 ks

Šport - vložky do obuvi

Cena: 3,17 EUR

Skladom: 1 ks

Carbon - vložky do obuvi

Cena: 3,17 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Batavan kozmetikaProduktová rada BATAVAN - starostlivosť o nohy a telo. Prvé produkty tejto značky vznikli v roku 2001. Spočiatku sa výroba zameriavala iba na starostlivosť o obuv, neskôr nasledovalo rozšírenie a vytvorenie kompletnej rady pre starostlivosť o nohy a obuv.

V roku 2005 vyhral produkt Krém na nohy sa včelím voskom anketu o Výrobok roka zvolený spotrebiteľovi. Nasledovalo ďalšie rozširovanie rady v starostlivosti o nohy a vytvorenie ďalších výrobkov, ktoré boli určené pre starostlivosť o celé telo. Takto vznikla rada BATAVAN body.