Úvod  \ Fénovací sprej pre hladké vlny

Alcina - Fénovací sprej pre hladké vlny

12,73 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 100 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 14435

Fénovacia sprej pre hladké vlny

Perfektná kombinácia stylingu a starostlivosť

Vytvorenie pružných vĺn bude s týmto sprejom hračka. Vyhladzuje vlasovú štruktúru, dodáva intenzívny lesk a ľahkú fixáciu a pomocou anti-frizz faktora krotí poletujúce vlasy. Po nanesení sú vlasy ľahké a hladké, ako by ste žiadny styling ani nepoužili. Je vhodný pre rovné aj vlnité vlasy.

Použitie: Fénovací sprej nastriekajte do mokrých vlasov a rovnomerne zapracujte kefou alebo prstami. Vyfénujte a upravte kulmou či žehličkou.

Kategória: Alcina - Vlasová kozmetika - #ALCINA Style

Gel-vosk

Cena: 11,36 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Formovací gél

Cena: 15,45 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

117 - SHINE ME SPLIT ENDS ESSENCE - Keratínové sérum proti...

Cena: 19,50 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Ochranný sprej pred teplom

Cena: 13,64 EUR

Skladom: 1 ks

Sprej na vlasy - s aerosólom - XXL balenie

Cena: 20,73 EUR

Skladom: 1 ks

Sprej na vlasy - s aerosólom - XXL balenie

Cena: 20,73 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Alcohol Denat., Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, VP/VA Copolymer, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Collagen, Cetrimonium Chloride, Parfum, Panthenol, Citric Acid, Sodium Hydroxide

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.