Úvod  \ Dvojfázový sprej pre dlhé vlasy

Alcina - Dvojfázový sprej pre dlhé vlasy

15,91 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 125 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 14452

Dvojfázový sprej pre dlhé vlasy

Aj u poškodených alebo suchých dlhých vlasov zaisťuje úžasne jednoduché rozčesávanie, oživenie lesku, úžasnú starostlivosť a pružnosť.
Sprej sa stará o dlhé vlasy pomocou dvoch fáz - vodné a ošetrujúce olejové fázy.
Ošetrujúca fáza je zložená z vysoko hodnotného komplexu látok v koncentrovanej forme, ktoré sú pre starostlivosť o tento typ vlasov zvlášť vhodné.
Vodná fáza slúži na to, aby rozkladala olejovú fázu a zabezpečila tak rovnomerné nanášanie na celú dĺžku vlasov.
Má kyslé pH a uzatvára kutikulu. Sprej je vhodný pre jemné vlasy - môžeme ho aplikovať len na končeky, ktoré sa už nedokážu vyživiť.

Použitie: Pred použitím dôkladne pretrepte. Po umytí vlasov nastriekajte 10 až 15 dávok (podľa dĺžky vlasov) na uterákom vysušené vlasy a prečešte. Neoplachujte. Nestriekajte do očí.

2 FÁZY: OLEJOVÁ A VODNÁ FÁZA
OLEJOVÁ FÁZA - horná fáza je ošetrujúca fáza, ktorá obsahuje bohatý komplex starostlivosti o vlasy (bohaté ošetrujúci látky) v koncentrovanej forme.
VODNÁ FÁZA - vodná fáza rozkladá mastnú fázu a zaisťuje optimálne nanášanie a rovnomerné navlhčení vlasov. Pri dlhých vlasov je obzvlášť dôležité, aby boli vlasy navlhčené rovnomerne. Kombinácia týchto dvoch fáz to umožňuje.

Kategória: Alcina - Vlasová kozmetika - Hyaluron

Ošetrujúci šampón pre dlhé vlasy - mini

Cena: 4,77 EUR

Skladom: 2 ks

Longhair Oh Wow! Spray - Plantur 21

Cena: 7,64 EUR

Skladom: >3 ks

Nutri Shine Šampón

Cena: 20,00 EUR

Skladom: 1 ks

Volume sprej

Cena: 16,59 EUR

Skladom: 1 ks

Volume sprej

Cena: 16,59 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, PEG-14 Dimethicone, Disiloxane, Dimethiconol, Phenyl Trimethicone, Polyquaternium-6, Polyquaternium-16, Citric Acid, Benzophenone-4, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum.

Účinné látky:
2 FÁZE: OLEJOVÁ A VODNÍ FÁZE
OLEJOVÁ FÁZE - horní fáze je pěsticí fáze, která obsahuje bohatý komplex péče o vlasy (bohaté pěsticí látky) v koncentrované formě.
VODNÍ FÁZE - vodní fáze rozkládá mastnou fázi a zajišťuje optimální nanášení a rovnoměrné navlhčení vlasů. U dlouhých vlasů je zvláště důležité, aby byly vlasy navlhčené rovnoměrně. Kombinace těchto dvou fází to umožňuje.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.