Úvod  \ DermaNEOXIN krém nočný

SynCare - DermaNEOXIN krém nočný

69,14 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 30 ml

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: 210147

DermaNEOXIN krém nočný

Bohatý výživný krém s faktormi pre prirodzenú regeneračnú starostlivosť. Luxusný prípravok je určený na účinnú každodennú starostlivosť proti vráskam. Prípravok obsahuje látku Argireline, ktorá je podobná látkam, ktoré sa používajú na potlačenie vrások v lekárstve, a ďalšie aktívne protivráskové peptidy.
Prípravok po 30 dennej aplikácii zmenšuje hĺbku mimických vrások až o 27%.

Použitie: Aplikujte večer na miesta tvorby mimických vrások na tvári. Maximálny efekt je dosiahnutý po 40 dňoch. Po odznení účinku môžete aplikáciu opakovať.

Kategória: DermaNEOXIN - prípravky proti vráskam

RenoHyal C nočný krém

Cena: 44,09 EUR

Skladom: 1 ks

Zimný krém

Cena: 7,45 EUR

Skladom: >3 ks

Krém na suchú pleť denný CPK

Cena: 20,41 EUR

Skladom: 1 ks

Denný krém 100% kyselina hyaluronová

Cena: 37,73 EUR

Skladom: 1 ks

Liftingový krém

Cena: 64,77 EUR

Skladom: 1 ks

RenoHyal C denný krém

Cena: 38,18 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Isoamyl Cocoate, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Pentylene Glycol, Dibutyl Adipate, Ceteareth-25, Cyclomethicone, Dimethiconol, Dimethylaminomethanol Tartarate, Dimethyl MEA, Acetyl Hexapaptide-8, Lecithin, Ectoin, Cyclotetrapeptide-24 Aminocyclohexane Carboxylate, Alcohol, Collagen, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Coenochloris Signiensis Extract, Maltodextrin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.