Úvod  \ DermaNEOXIN BB denný krém

SynCare - DermaNEOXIN BB denný krém

77,36 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 30 ml

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: 210178

DermaNEOXIN BB denný krém na účinné odstránenie vrások

Krém dopĺňa DermaNEOXIN nočný krém proti vráskam o denný variant a navyše má charakter BB krému. BB krémy patria k najviac žiadaným kozmetickým prípravkom. Ich hlavným účelom je ochrana pred UV, výživa a zjednotenie vzhľadu pleti.
BB DermaNEOXIN krém denný proti vráskam pôsobí navyše cielene proti mimickým vráskam. Obsahuje 11,5% látky Argireline, ktorá potláča vrásky podobným spôsobom ako zložky používané v lekárstve. Kombináciou DermaNEOXIN BB krému denného a DermaNEOXIN krému nočného dosiahnete obmedzenie mimických vrások až o 35%.

Použitie: Krém naneste na pleť ráno a ľahkými ťahmi rozprestrite po celej ploche tváre, prípadne krku a dekoltu. Krém nahrádza pleťové sérum aj make-up. Prvý efekt je viditeľný po 4 až 7 dňoch. Prípravok používajte 4 až 5 týždňov a po odznení účinku aplikáciu opakujte.

Kategória: DermaNEOXIN - prípravky proti vráskam

Micelárna čistiaca voda

Cena: 22,68 EUR

Skladom: 1 ks

Micelárna čistiaca voda

Cena: 22,68 EUR

Skladom: 1 ks

NeoVitalia regeneračný krém

Cena: 57,95 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

ILUMENIA rozjasňujúci krém

Cena: 84,95 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Zimný krém

Cena: 7,45 EUR

Skladom: >3 ks

HYDROGENIA tonikum osviežujúce

Cena: 13,59 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Isoamyl Cocoate, Ethylhexyl Stearate, Titanum Dioxide, Stearoxy Dimethicone, Titanium Dioxide, Glycerin, Pentylene Glycol, Boron Nitride, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Cera Alba, Acetyl Hexapeptide-8, Hydrogenated Castor Oil, Collagen, Sodium Hyaluronate, Dimethylaminoethanol Tartarate, Mica, Silica, Ascorbyl Palmitate, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.