Úvod  \ DermaBOTEXIN Maska alginátová CPK

SynCare - DermaBOTEXIN Maska alginátová CPK

12,60 EUR

Zľava: 20% (-3,15 EUR)

Bežne: 15,75 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 30 g

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 210145

Maska alginátová DermaBOTEXIN CPK

BIO certifikovaný prípravok. Maska je určená k intenzívnemu ošetreniu proti vráskam hlavne v kozmetickom salóne. SynCare je prvý výrobca alginátových masiek v Českej republike, ktorý je originálne pripravuje zo základnej suroviny - kremičité horniny, ktoré po milióny rokov vznikala zo schránok koralov. Po viac ako polročnom vývoji sme zvládli technologicky náročný postup výroby alginátových masiek. Táto špeciálna alginátová maska ​​obsahuje okrem základných zložiek tiež látku Thalasine, ktorá uvoľňuje napätie svalu a tým znižuje hĺbku vrásky.

Alginátová maska ​​sa neodporúča používať počas zimy pri mínusových teplotách, maska ​​je veľmi hydratačná.

Použitie: Čítajte pozorne informácie, ktoré dostanete pri kúpe masky. Pokožka musí byť aklimatizovaná. Starostlivo zakryjeme miesta kontaktu kože tváre a vlasov. Pred aplikáciou masky môžeme na pleť naniesť sérum alebo malé množstvo niektorej zo silíc SynCare. Masku ihneď po zriedení pomaly aplikujeme naliatím na pleť. Štetce nie sú vhodné. Masku odstránime po zaschnutí (spravidla 15 - 20 minút). Zaschnutí masky spoznáme tak, že sa na pleti vytvorí pevná želatínová hmota. Masku odstraňujeme od spodného okraja. Slupujeme ju naraz. Zvyšky masky na pleti odstránime vlažnou vodou alebo tonikom SynCare podľa typu pleti.

CPK - certifikovaná prírodná kozmetika

DermaBOTEXIN Maska alginátová CPK neobsahuje suroviny živočíšneho pôvodu a je súčasne nezávisle certifikovaná ako Certifikovaná prírodná kozmetika BIO alebo Certifikovaná prírodná kozmetika CPK.
Pre všetky kozmetické prípravky vyrobené alebo distribuované spoločnosťou SynCare platí, že neboli testované na zvieratách.

SynCare kosmetika pro vegany

Kategória: SynCare - Vrásky - DermaBOTEXIN

Macadamia Maska výživná CPK

Cena: 18,63 EUR

Skladom: 1 ks

DermaBOTEXIN Sérum 18%

Cena: 63,33 EUR

Skladom: 1 ks

Micelárna čistiaca pena

Cena: 10,71 EUR

Skladom: 2 ks

Telový peeling CPK

Cena: 13,75 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Miska na miešanie alginátových masiek

Cena: 6,13 EUR

Skladom: 1 ks

Esenciálna silica - škorica BIO

Cena: 15,38 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Pridaním komentáre súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zobrazenie príspevkov a komentárov pri tovare.

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Solum Diatomeae, Alginic Acid, Tetrasodium Pyrophosphate, Cl 77231, Algae Extract

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.