Úvod  \ Deo - granule do obuvi

Batavan - Deo - granule do obuvi

3,24 EUR

Výrobca: Batavan

Množstvo: 100 g

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 230203

Deo - granule do obuvi

Odstraňujú pachy a vlhkosť, vhodné pre silne znečistenú obuv, odstraňujú plesne a baktérie. Obsahujú 100% prírodné minerálne látky a vôňu zmesi liečivých rastlín. BATAVAN Deo odstraňuje plesne a baktérie, aktívne ich viaže na svoj povrch. Odstraňuje pachy a pritom vo vašej obuvi nezanecháva žiadne chemické látky. Pohlcuje vlhkosť a tým vysušuje obuv a bráni rastu plesní a baktérií. Deo - granule do obuvi predlžujú životnosť obuvi, osviežujú obuv príjemnou jemnou vôňou.

Použitie: Obsah sáčku vsypte rovnomerne do páru topánok. Nechajte pôsobiť 6-8 hodín, najlepšie cez noc. Po použití granule dôkladne odstráňte. Odporúčame používať aspoň 1x týždenne. Výrobok je vhodný pre všetky typy obuvi.

Kategória: Batavan - Starostlivosť o obuv

Filtre do obuvi

Cena: 4,88 EUR

Skladom: >6 ks

Carbon - vložky do obuvi

Cena: 2,79 EUR

Skladom: 2 ks

Filtre do obuvi

Cena: 4,88 EUR

Skladom: >6 ks

Filtre do obuvi - balenie 10 ks

Cena: 48,54 EUR

Skladom: 2 ks

Clorofil - vložky do obuvi

Cena: 2,79 EUR

Skladom: 2 ks

Carbon - vložky do obuvi

Cena: 2,79 EUR

Skladom: 2 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Batavan kozmetikaProduktová rada BATAVAN - starostlivosť o nohy a telo. Prvé produkty tejto značky vznikli v roku 2001. Spočiatku sa výroba zameriavala iba na starostlivosť o obuv, neskôr nasledovalo rozšírenie a vytvorenie kompletnej rady pre starostlivosť o nohy a obuv.

V roku 2005 vyhral produkt Krém na nohy sa včelím voskom anketu o Výrobok roka zvolený spotrebiteľovi. Nasledovalo ďalšie rozširovanie rady v starostlivosti o nohy a vytvorenie ďalších výrobkov, ktoré boli určené pre starostlivosť o celé telo. Takto vznikla rada BATAVAN body.