Úvod  \ Deo - granule do obuvi

Batavan - Deo - granule do obuvi

4,48 EUR

Výrobca: Batavan

Množstvo: 100 g

Skladom: 3 ks

1 komentár

Kat. číslo: 230203

Deo - granule do obuvi

Odstraňujú pachy a vlhkosť, vhodné pre silne znečistenú obuv, odstraňujú plesne a baktérie. Obsahujú 100% prírodné minerálne látky a vôňu zmesi liečivých rastlín. BATAVAN Deo odstraňuje plesne a baktérie, aktívne ich viaže na svoj povrch. Odstraňuje pachy a pritom vo vašej obuvi nezanecháva žiadne chemické látky. Pohlcuje vlhkosť a tým vysušuje obuv a bráni rastu plesní a baktérií. Deo - granule do obuvi predlžujú životnosť obuvi, osviežujú obuv príjemnou jemnou vôňou.

Použitie: Obsah sáčku vsypte rovnomerne do páru topánok. Nechajte pôsobiť 6-8 hodín, najlepšie cez noc. Po použití granule dôkladne odstráňte. Odporúčame používať aspoň 1x týždenne. Výrobok je vhodný pre všetky typy obuvi.

Kategória: Batavan - Starostlivosť o obuv

Filtre do obuvi

Cena: 5,65 EUR

Skladom: >6 ks

Carbon - vložky do obuvi

Cena: 3,17 EUR

Skladom: 1 ks

Clorofil - vložky do obuvi

Cena: 3,17 EUR

Skladom: 1 ks

Carbon - vložky do obuvi

Cena: 3,17 EUR

Skladom: 1 ks

Filtre do obuvi - balenie 12 ks

Cena: 65,22 EUR

Skladom: 1 ks

Filtre do obuvi - balenie 12 ks

Cena: 65,22 EUR

Skladom: 1 ks

(1) Jana Pokorná
Sú úžasné

Tento produkt je jednoduch úžasný :) Presne ako píšu v popise. Topánky veľmi dobre osvieži vyčistí. Perfektne pomoc pre udržanie zdravých nôh. Dobrá rada na záver po použití sa presvedčte, ze všetky granule su z topánky preč, vedia dosť tlačiť :)

Přidáno: 18.05.2018 08:40:23

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Batavan kozmetikaProduktová rada BATAVAN - starostlivosť o nohy a telo. Prvé produkty tejto značky vznikli v roku 2001. Spočiatku sa výroba zameriavala iba na starostlivosť o obuv, neskôr nasledovalo rozšírenie a vytvorenie kompletnej rady pre starostlivosť o nohy a obuv.

V roku 2005 vyhral produkt Krém na nohy sa včelím voskom anketu o Výrobok roka zvolený spotrebiteľovi. Nasledovalo ďalšie rozširovanie rady v starostlivosti o nohy a vytvorenie ďalších výrobkov, ktoré boli určené pre starostlivosť o celé telo. Takto vznikla rada BATAVAN body.