Úvod  \ Deo - granule do obuvi

Batavan - Deo - granule do obuvi

4,05 EUR

Zľava: 10% (-0,45 EUR)

Bežne:  4,50 EURNajnižšia cena, za ktorú sa produkt ponúkal v posledných 30 dňoch pred začatím zľavy.

Výrobca: Batavan

Množstvo: 100 g

Skladom: 2 ks

1 komentár

Kat. číslo: 230203

Deo - granule do obuvi

Odstraňujú pachy a vlhkosť, vhodné pre silne znečistenú obuv, odstraňujú plesne a baktérie. Obsahujú 100% prírodné minerálne látky a vôňu zmesi liečivých rastlín. BATAVAN Deo odstraňuje plesne a baktérie, aktívne ich viaže na svoj povrch. Odstraňuje pachy a pritom vo vašej obuvi nezanecháva žiadne chemické látky. Pohlcuje vlhkosť a tým vysušuje obuv a bráni rastu plesní a baktérií. Deo - granule do obuvi predlžujú životnosť obuvi, osviežujú obuv príjemnou jemnou vôňou.

Použitie: Obsah sáčku vsypte rovnomerne do páru topánok. Nechajte pôsobiť 6-8 hodín, najlepšie cez noc. Po použití granule dôkladne odstráňte. Odporúčame používať aspoň 1x týždenne. Výrobok je vhodný pre všetky typy obuvi.

Kategória: Batavan - Starostlivosť o obuv

Filtre do obuvi

Cena: 6,77 EUR

Skladom: >6 ks

Filtre do obuvi

Cena: 6,77 EUR

Skladom: >6 ks

Šport - vložky do obuvi

Cena: 3,73 EUR

Skladom: 1 ks

Clorofil - vložky do obuvi

Cena: 3,73 EUR

Skladom: 1 ks

Šport - vložky do obuvi

Cena: 3,73 EUR

Skladom: 1 ks

Filtre do obuvi

Cena: 6,77 EUR

Skladom: >6 ks

(1) Jana Pokorná
Sú úžasné

Tento produkt je jednoduch úžasný :) Presne ako píšu v popise. Topánky veľmi dobre osvieži vyčistí. Perfektne pomoc pre udržanie zdravých nôh. Dobrá rada na záver po použití sa presvedčte, ze všetky granule su z topánky preč, vedia dosť tlačiť :)

Přidáno: 18.05.2018 08:40:23

Nezisťujeme, či zverejnený komentár pochádza od spotrebiteľa, ktorý výrobok alebo službu skutočne použil alebo si ich zakúpil.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Batavan kozmetikaProduktová rada BATAVAN - starostlivosť o nohy a telo. Prvé produkty tejto značky vznikli v roku 2001. Spočiatku sa výroba zameriavala iba na starostlivosť o obuv, neskôr nasledovalo rozšírenie a vytvorenie kompletnej rady pre starostlivosť o nohy a obuv.

V roku 2005 vyhral produkt Krém na nohy sa včelím voskom anketu o Výrobok roka zvolený spotrebiteľovi. Nasledovalo ďalšie rozširovanie rady v starostlivosti o nohy a vytvorenie ďalších výrobkov, ktoré boli určené pre starostlivosť o celé telo. Takto vznikla rada BATAVAN body.