Úvod  \ DECONGENESIA - krém proti rozšíreným cévkám

SynCare - DECONGENESIA - krém proti rozšíreným cévkám

24,78 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 75 ml

Skladom: 1 ks

1 komentár

Kat. číslo: 210112

DECONGENESIA - krém proti rozšíreným cévkám - s fyzikálnym UV filtrom

Krém o/v pôsobí proti kuperóze ako počiatočnému štádiu zápalového kožného ochorenia - rosacei. Bioflavonoidy a hesperidín stabilizujú steny drobných ciev pleti, dextrán sulfát pôsobí proti prekrveniu pokožky a urea pokožku zmäkčuje. Krém obsahuje fyzikálny UV filter SPF 8 (oxid titaničitý). V lete je vhodné miesta s kuperózou neopaľovať a používať krémy s filtrami OF 20 a vyššie.

Jedinečný krém proti rozšíreným cévkám v tvári - lokalizovanému sčervenaniu. Krém pôsobí proti sčervenanie pokožky, spevňuje stenu drobných kožných ciev a celkovo upokojuje pleť. Decongenesia obsahuje Oligopin®, čo je extrakt silne antioxidačných procyanidinů z francúzskej prímorskej borovice, ďalej je v prípravku hesperidín a dextrán, ktoré stabilizujú cievne steny a bráni ich praskanie. Prípravok je bez parfumu a bez chemických konzervačných látok.

Aktívne látky obsiahnuté v kréme: oxid titaničitý 1,5%, urea 1%, SOD 0,3%, bioflavonoidy 0,3%, dextrán sulfát 0,2%, hesperidín 0,2%

Použitie: Aplikujte 1x denne ráno len na postihnuté miesta po dobu najmenej 3 mesiacov. Pre použitie po dermachirurgickém výkone konzultujte s lekárom.

Upozornenie: Pri aplikácii na rozvinutú formu rosacei so zápalovými ložiskami konzultujte použitie s lekárom.

Tento produkt je dostupný vo vzorke.

Kategória: SynCare - Špeciálne dermokozmetické prípravky

Aloe vera - pleťový krém

Cena: 3,96 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Sada proti rozšíreným cévkám Decongenesia

Cena: 41,27 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

DermaBOTEXIN Krém nočný 13%

Cena: 50,37 EUR

Skladom: 1 ks

Stress Control Creme

Cena: 22,82 EUR

Skladom: 1 ks

Aktívny krém

Cena: 61,96 EUR

Odoslanie:do 3 dní !

SEBUCEL krém pre suchú a citlivú pleť BIO CPK

Cena: 13,76 EUR

Skladom: 3 ks

(1)
Hodnotenie

Zatiaľ neviem posúdiť účinok. Používam ho iba pár dní. Krém uvádza, že výsledok možno očakávať po 3 mesiacoch... T.S.

Přidáno: 14.04.2015 09:55:07

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Aqua, Ethylhexyl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Titanium Dioxide, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Urea, Methyl Glucose Sesquistearate, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Tocopheryl Acetate, Dextran Sulfate, Carbomer, Manganese PCA, Superoxide Dismutase, Pinus Pinaster Extract, Hesperidin, Butylene Glycol, TEA, Parfum, Glyceryl Caprylate

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.