Úvod  \ Čistiaci gél MAN

SynCare - Čistiaci gél MAN

12,50 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 75 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 210306

Čistiaci gél MAN

Veľmi účinný, ale súčasne šetrný kozmetický prípravok pre čistenie (nielen) mužskej pleti vás osloví svojou príjemnou, decentnou vôňou.

Gél bol vyvinutý s prihliadnutím na potreby citlivej pánskej pokožky. Ocenia ho tiež muži s plnovousy, ktoré gél výborne čistí a udržiava v dobrom stave. Účinok čistiaceho gélu je založený na kombinácii šetrných umývacích zložiek s myrtovým a šípkovým extraktom v hydrofilním arganovém oleju. Preto gél nielen delikátne čistí pokožku, ale súčasne sťahuje póry a potláča nežiadúce premastenie pleti.
Čistiaci gél MAN je tiež vhodný pre čistenie a zmäkčenie pokožky pred depiláciou.

Použitie: Čistiaci gél MAN naneste na zvlhčenú pleť a krúživými ťahmi čistite pleť. Pre umývanie plnovousu je nevyhnutné dobre plnovous zvlhčiť a následne votrieť gél, tak aby vznikla jemná pena. Gél tiež slúži k príprave pánskej pleti pre ďalšie ošetrenie. Možno zvoliť napríklad Pánsky výživný krém alebo po holení Balzam po holení a depilácii.

Kategória: SynCare - Čistenie a tonizácia pleti

N°1 Čistiaca pena

Cena: 15,91 EUR

Skladom: 1 ks

Upokojujúca čistiaca emulzia

Cena: 18,41 EUR

Skladom: 1 ks

Micelárna čistiaca pena

Cena: 13,09 EUR

Skladom: 1 ks

Čistiace a odličovacie mlieko - mini

Cena: 3,91 EUR

Skladom: 1 ks

Micelárna čistiaca voda

Cena: 22,68 EUR

Skladom: 1 ks

Pleťové tonikum s alkoholom

Cena: 16,86 EUR

Skladom: 2 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Pentylene Glycol, Glycerin, Alcohol denat., Argan Oil Glycereth-8 Esther, Capryl/Capramidopropyl Betaine, Sodium Lactate, Xanthan Gum, Algin, Myrtus Communis Leaf Extract, Olea Europea Leaf Extract, Rosa Canina Seed Extract, Rosa Moschata Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Citrus Aurantium, Cymbopogon Citratus, Sesamum Indicum, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Limonene, Benzyl Benzoate, Citral, Benzyl Alcohol

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.