Úvod  \ Chlorella 500 mg

VitaHarmony - Chlorella 500 mg

6,35 EUR

Výrobca: VitaHarmony

Množstvo: 90 tablet

Odoslanie:do 5 dní !

1 komentár

Kat. číslo: 502045

Chlorella 500 mg, 100% organický produkt

Očista organizmu, posilnenie imunity. Chlorella patrí medzi sladkovodné riasy zelenej farby, ktorú získala vďaka bohatému obsahu chlorofylu so silným antioxidačným účinkom. Obsahuje veľké množstvo ďalších biologicky aktívnych látok napr. vitamíny, minerálne látky, aminokyseliny, mastné kyseliny, karotenoidy a dôležitý tzv. rastový faktor CGF tvorený prevažne peptidy a nukleovými kyselinami. Nukleovej kyseliny RNA a DNA sú významné pre syntézu bielkovín, a preto podporujú rozmnožovanie a rast buniek.

Chlorella sa podieľa na vylučovanie škodlivých látok z tela a podporuje imunitu. Je potrebné dbať na dostatočný prísun tekutín, aby mohol prebiehať detoxikačný proces.

Chlorella predstavuje čisto prírodné lisované tablety bez prídavných látok pre očistu organizmu, posilnenie imunity a zlepšenie celkovej kondície. Je okrem iného skvelým doplnkom pre vegetariánov a celiatikov. Tablety sú certifikované britskou spoločnosťou Soil Association so statusom organic.

Odporúčané dávkovanie: 3-6 tabliet 1-2x denne zapiť dostatočným množstvom tekutiny, 30 minút pred jedlom. Začínajúcim konzumentom sa odporúča spočiatku užívanie 1-2 tablety denne a postupne dávkovanie zvyšovať až na odporúčanú dennú dávku. V čase tehotenstva a dojčenia určí dávkovanie lekár.

Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

Upozornenie: Obsah začnite užívať iba z nepoškodeného bezpečnostného obalu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

Kategória: VitaHarmony - RainForest

Čaj - Urologický s brusnicami

Cena: 2,48 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Papája, zmes enzýmov

Cena: 8,35 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Zinok Forte 25 mg

Cena: 4,57 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Riboflavín (vitamín B2) 10 mg

Cena: 2,91 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Pupalka 500 mg s vitamínom E

Cena: 4,04 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Kremík - extrakt z prasličky roľnej 125 mg

Cena: 6,48 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

(1) Silvia
Jednotka

Chlorella je naozaj top...

Přidáno: 21.03.2014 19:47:54

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

* Denní referenční hodnota přijmu v 1 tabletě není stanovena.
 Obsah v 1 tabletěHMOT.%DRHP
 CHLORELLA VULGARIS 500  mg *