Úvod  \ CentralVita® Refresh

VitaHarmony - CentralVita® Refresh

14,54 EUR

Výrobca: VitaHarmony

Množstvo: 100 tablet

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: 501517

CentralVita® Refresh - Multivitamíny s minerálmi

CentralVita® Refresh je unikátny doplnok stravy pre komplexnú starostlivosť o Váš organizmus, nielen pri pooperačných stavoch. Prípravok je určený pre osoby všetkých vekových skupín ako podpora pri rekonvalescencii, stresu a zvýšenej fyzickej a psychickej námahe. Obsahuje vitamíny, minerálne látky, beta glukány, cielene zostavenú zmes enzýmov a rastlinné výťažky.

CentralVita® Refresh obsahuje kombináciu dôležitých antioxidantov vitamínu E, C, selénu a zinku, ktoré sú veľmi dôležitou súčasťou prirodzeného antioxidačného systému. Antioxidačný systém sa podieľa na udržanie rovnováhy - eliminuje nadbytok voľných radikálov v organizme a zabraňuje vzniku oxidačného stresu. Vo svojich účinkoch sa tieto antioxidanty synergicky podporujú a je vhodné ich užívať spoločne. Ich pôsobenie dopĺňajú tiež účinky obsiahnutých citrusových bioflavonoidov, rutinu, beta-karoténu, luteínu, koenzýmu Q10, extrakt z aloe vera a ženšenu pravého.

Ďalšou dôležitou zložkou prípravku sú beta glukány. Ide o prírodné látky, polysacharidy, izolované najčastejšie z kvasníc, obilnín alebo z húb. Najznámejším biologickým účinkom glukánov, ktorý je predmetom mnohých vedeckých štúdií, je podpora funkcie imunitného systému organizmu.
CentralVita® Refresh ďalej obsahuje enzýmy - trypsín, bromelain, papain, amylázu a proteázu. Enzýmy sú okrem iného nevyhnutné pri všetkých procesoch látkovej výmeny, pri premene potravy na využiteľné látky a energiu, na obranu tela proti mikróbom a infekciám, na hojenie všetkých druhov zápalov a pri vylučovaní odpadových látok metabolizmu. Pravidelným užívaním tohto prípravku podporíte regeneráciu svojho organizmu a doplníte optimálny príjem základných mikronutrientov.

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta 1-2x denne.

Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť uvedená do dátumu uvedeného na obale.

Upozornenie: Obsah začnite užívať iba z nepoškodeného bezpečnostného obalu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 12 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

Kategória: VitaHarmony - Multivitamíny

XXL CentralVita® od A do Z

Cena: 19,50 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

GraviPop® - zmes 4 príchute

Cena: 2,42 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Ginkgo 60 mg - ekonomické balenie

Cena: 10,58 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Omega 3 extra DHA

Cena: 6,50 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Yucca 500 mg

Cena: 5,96 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Magnézium citrát + Vitamín B6

Cena: 7,88 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Pridaním komentáre súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zobrazenie príspevkov a komentárov pri tovare.

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.