Úvod  \ CentralVita® Refresh

VitaHarmony - CentralVita® Refresh

14,54 EUR

Výrobca: VitaHarmony

Množstvo: 100 tablet

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: 501517

CentralVita® Refresh - Multivitamíny s minerálmi

CentralVita® Refresh je unikátny doplnok stravy pre komplexnú starostlivosť o Váš organizmus, nielen pri pooperačných stavoch. Prípravok je určený pre osoby všetkých vekových skupín ako podpora pri rekonvalescencii, stresu a zvýšenej fyzickej a psychickej námahe. Obsahuje vitamíny, minerálne látky, beta glukány, cielene zostavenú zmes enzýmov a rastlinné výťažky.

CentralVita® Refresh obsahuje kombináciu dôležitých antioxidantov vitamínu E, C, selénu a zinku, ktoré sú veľmi dôležitou súčasťou prirodzeného antioxidačného systému. Antioxidačný systém sa podieľa na udržanie rovnováhy - eliminuje nadbytok voľných radikálov v organizme a zabraňuje vzniku oxidačného stresu. Vo svojich účinkoch sa tieto antioxidanty synergicky podporujú a je vhodné ich užívať spoločne. Ich pôsobenie dopĺňajú tiež účinky obsiahnutých citrusových bioflavonoidov, rutinu, beta-karoténu, luteínu, koenzýmu Q10, extrakt z aloe vera a ženšenu pravého.

Ďalšou dôležitou zložkou prípravku sú beta glukány. Ide o prírodné látky, polysacharidy, izolované najčastejšie z kvasníc, obilnín alebo z húb. Najznámejším biologickým účinkom glukánov, ktorý je predmetom mnohých vedeckých štúdií, je podpora funkcie imunitného systému organizmu.
CentralVita® Refresh ďalej obsahuje enzýmy - trypsín, bromelain, papain, amylázu a proteázu. Enzýmy sú okrem iného nevyhnutné pri všetkých procesoch látkovej výmeny, pri premene potravy na využiteľné látky a energiu, na obranu tela proti mikróbom a infekciám, na hojenie všetkých druhov zápalov a pri vylučovaní odpadových látok metabolizmu. Pravidelným užívaním tohto prípravku podporíte regeneráciu svojho organizmu a doplníte optimálny príjem základných mikronutrientov.

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta 1-2x denne.

Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť uvedená do dátumu uvedeného na obale.

Upozornenie: Obsah začnite užívať iba z nepoškodeného bezpečnostného obalu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 12 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.

Kategória: VitaHarmony - Multivitamíny

Pupalka 500 mg s vitamínom E - ekonomické balenie

Cena: 8,21 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Vápnik - Horčík - Zinok Forte + vitamín D3 a K2

Cena: 10,33 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

VitaRutin

Cena: 17,46 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Papája, zmes enzýmov

Cena: 7,46 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Čaj pre štíhlu líniu

Cena: 4,08 EUR

Skladom: 1 ks

Cesnak 1000 mg

Cena: 3,58 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.