Úvod  \ Celuline Spevňujúci krém

Batavan - Celuline Spevňujúci krém

16,69 EUR

Zľava: 10% (-1,86 EUR)

Bežne:  18,55 EURNajnižšia cena, za ktorú sa produkt ponúkal v posledných 30 dňoch pred začatím zľavy.

Výrobca: Batavan

Množstvo: 250 ml

Skladom: 1 ks

1 komentár

Kat. číslo: 230402

Celuline Spevňujúci krém

Spevňujúci krém s morskou riasou, brečtanom a D-panthenolom. Krém vyrobený z výťažkov riasy Fucus vesiculosus spevňuje pokožku celého tela, pomáha zabraňovať vzniku strií a ochabnutie tkanív. Je vhodný na prsia, brucho, boky, zadok a ďalšie problematické partie, kde sa veľmi ťažko zbavujeme podkožného tuku.

Výťažky z morských rias veľmi intenzívne pracujú na odbúravanie uložených tukov a toxínov. Brečtan pomáha pri hydratácii pokožky a navracia jej pružnosť. D-panthenol udržuje v pokožke vlhkosť a podporuje jej regeneráciu. Tento krém je určený taktiež na profesionálne použitie.

Spôsob použitia: Väčšie množstvo krému naneste na príslušné partie a dôkladne masírujte až do úplného vstrebania. Odporúčame používať denne po dobu najmenej 3 týždňov.

Spevňujúci krém je vhodný pre použitie s lymfatickými nohavicami.

Kategória: Batavan - Starostlivosť proti celulitíde

Celuline Spevňujúci gél

Cena: 18,59 EUR

Skladom: 2 ks

Celuline Bahenný zábal z morskou riasou

Cena: 44,27 EUR

Skladom: 1 ks

Celuline Bahenný škoricový zábal s morskou riasou

Cena: 44,36 EUR

Skladom: 1 ks

Celuline Spevňujúci gél

Cena: 18,59 EUR

Skladom: 2 ks

Celuline Spevňujúci gél

Cena: 18,59 EUR

Skladom: 2 ks

Celuline Bahenný zábal z morskou riasou

Cena: 44,27 EUR

Skladom: 1 ks

(1) Šárka
Objednané zboží

Dobrý den, se zbožím, které jsem si u Vás objednala jsem moc spokojena. Plánuji objednat si další výrobky.

Přidáno: 05.11.2014 09:43:16

Nezisťujeme, či zverejnený komentár pochádza od spotrebiteľa, ktorý výrobok alebo službu skutočne použil alebo si ich zakúpil.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Diethylhexyl Carbonate, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Glyceryl Monostearate, Fucus Vesiculosus Extract, Hedera Helix Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ceteareth-20, Phenoxyethanol/ Methylparaben/ Butylparaben/ Ethylparaben/ Propylparaben/ Isobutylparaben, Fagus Sylvatica Extrakt, Panthenol, Sodium Lactate/ Sodium PCA/ Glycine/ Fructose/ Urea/ Niacinamide / lnositol/ Sodium Benzoate/ Lactic Add, Allantoin, Tocopheryl Acetate, Sodium Carboxymethyl Betaglucan, Carbomer, Triethanolamine, Benzyl Alcohol/
Methylchloroisothiazolinone/ Methylisothiazolinone, Parfum, Hexyl Cinnamal, d-Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional

Batavan kozmetikaProduktová rada BATAVAN - starostlivosť o nohy a telo. Prvé produkty tejto značky vznikli v roku 2001. Spočiatku sa výroba zameriavala iba na starostlivosť o obuv, neskôr nasledovalo rozšírenie a vytvorenie kompletnej rady pre starostlivosť o nohy a obuv.

V roku 2005 vyhral produkt Krém na nohy sa včelím voskom anketu o Výrobok roka zvolený spotrebiteľovi. Nasledovalo ďalšie rozširovanie rady v starostlivosti o nohy a vytvorenie ďalších výrobkov, ktoré boli určené pre starostlivosť o celé telo. Takto vznikla rada BATAVAN body.