Úvod  \ Celuline Bahenný škoricový zábal s morskou riasou

Batavan - Celuline Bahenný škoricový zábal s morskou riasou

44,35 EUR

Zľava: 10% (-4,92 EUR)

Bežne:  49,27 EURNajnižšia cena, za ktorú sa produkt ponúkal v posledných 30 dňoch pred začatím zľavy.

Výrobca: Batavan

Množstvo: 800 g

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 230405

Celuline Bahenný škoricový zábal s morskou riasou

Bahenný škoricový zábal s morskou riasou napomáha k odbúravaniu prejavov celulitídy a pomarančovej kože. Obsiahnuté aktívne látky podporujú prekrvenie pokožky a odbúravanie podkožného tuku na problémových partiách.

Obsah škorice napomáha k prehriatiu pokožky a tým podporuje účinok aktívnych látok. Škorica pri aplikácii veľmi príjemne vonia a navodzuje príjemnú relaxačnú atmosféru. Pri dodržaní postupu odporúčanej aplikácie je už po prvých dvoch týždňoch viditeľné zlepšenie a vyhladenie pokožky.

Použitie: Bahenný zábal naneste v rovnomernej vrstve na problémové partie, zabaľte do fólie a nechajte pôsobiť cca 45 minút. Po sňatí fólie opláchnite zábal vlažnou vodou alebo zotrite mokrou žinkou. Pre dosiahnutie maximálneho účinku sa odporúča aplikáciu kombinovať s krémom alebo gélom Batavan Celuline.

Bahenný škoricový zábal s morskou riasou je vhodný pre použitie s lymfatickými nohavicami.

Kategória: Batavan - Starostlivosť proti celulitíde

Celuline Spevňujúci gél

Cena: 18,59 EUR

Skladom: 2 ks

Celuline Spevňujúci gél

Cena: 18,59 EUR

Skladom: 2 ks

Celuline Bahenný zábal z morskou riasou

Cena: 44,27 EUR

Skladom: 1 ks

Celuline Bahenný zábal z morskou riasou

Cena: 44,27 EUR

Skladom: 1 ks

Celuline Bahenný zábal z morskou riasou

Cena: 44,27 EUR

Skladom: 1 ks

Celuline Spevňujúci gél

Cena: 18,59 EUR

Skladom: 2 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Solum Fullonum, Propylene Glykol, Glycerin, Aqua/Algae/ Magnesium PCA/ Zinc PCA/ Manganese PCA/ Calcium PCA/ Phenoxyethanol/ Methytparaben/ Propylparaben/ Ethylparaben/ Butylparaben, Fucus Vesiculosus Extract, Hedera Helix Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Origanum Vulgare Extract, Xanthan Gum, Parfum, Cinnamomum Cassia Oil, Benzyl AIcohoI/ Methylchloroisothiazolinone/ Methylisothiazolinone, Citric Acid, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Eugenol, GeranioI, Hexyl Cinnamal, d-Limonene, Linalool

Batavan kozmetikaProduktová rada BATAVAN - starostlivosť o nohy a telo. Prvé produkty tejto značky vznikli v roku 2001. Spočiatku sa výroba zameriavala iba na starostlivosť o obuv, neskôr nasledovalo rozšírenie a vytvorenie kompletnej rady pre starostlivosť o nohy a obuv.

V roku 2005 vyhral produkt Krém na nohy sa včelím voskom anketu o Výrobok roka zvolený spotrebiteľovi. Nasledovalo ďalšie rozširovanie rady v starostlivosti o nohy a vytvorenie ďalších výrobkov, ktoré boli určené pre starostlivosť o celé telo. Takto vznikla rada BATAVAN body.