Úvod  \ Body Peeling Salt - škorica

Batavan - Body Peeling Salt - škorica

12,65 EUR

Výrobca: Batavan

Množstvo: 700 g

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: 230302

Body Peeling Salt - zvláčňujúci a hydratačná peelingová soľ - škorica

Zvláčňujúci a hydratačná peelingová soľ s morskou riasou, škoricou, mandľovým a jojobovým olejom. Odstraňuje nečistoty a odumreté bunky, dodáva pokožke okamžitú čistotu a rovnorodý vzhľad, má hydratačné, tonizujúci a spevňujúce účinky. Škorica pokožku prehreje a prekrví.

Použitie: Body Peeling Salt sa aplikuje najlepšie v sprche a po procedúre sa len opláchne teplou vodou. Obsah solí a olejov príjemne a šetrne ošetrí pokožku, ktorá po použití zostane krásne jemná a vláčna. Nie je teda potrebné používať ďalšie prípravky na hydratáciu ako telové mlieka a krémy. Použitie peelingu pred zábalom Batavan Celuline podporí jeho účinky.

Kategória: Batavan - Starostlivosť o telo

Pivný sprchový gél

Cena: 4,54 EUR

Skladom: 3 ks

Minerálna soľ - Produkty z Mŕtveho mora

Cena: 3,17 EUR

Skladom: 1 ks

Body Peeling Salt - mäta

Cena: 12,67 EUR

Skladom: 1 ks

Pivný sprchový gél

Cena: 4,54 EUR

Skladom: 3 ks

Pivné tekuté mydlo

Cena: 4,54 EUR

Skladom: >3 ks

Pivné tekuté mydlo

Cena: 4,54 EUR

Skladom: >3 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Batavan kozmetikaProduktová rada BATAVAN - starostlivosť o nohy a telo. Prvé produkty tejto značky vznikli v roku 2001. Spočiatku sa výroba zameriavala iba na starostlivosť o obuv, neskôr nasledovalo rozšírenie a vytvorenie kompletnej rady pre starostlivosť o nohy a obuv.

V roku 2005 vyhral produkt Krém na nohy sa včelím voskom anketu o Výrobok roka zvolený spotrebiteľovi. Nasledovalo ďalšie rozširovanie rady v starostlivosti o nohy a vytvorenie ďalších výrobkov, ktoré boli určené pre starostlivosť o celé telo. Takto vznikla rada BATAVAN body.