Úvod  \ Blender - štetec na tieňovanie

Alcina - Blender - štetec na tieňovanie

11,82 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 1 ks

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: 65809

Blender - štetec na tieňovanie

Správna technika s Blenderom
Ostré prechody medzi jednotlivými odtieňmi vyzerajú neprirodzene. Tieňovanie a vytváranie jemných prechodov je tak alfou a omegou perfektného dymového líčenia.
Ideálnym nástrojom pre túto techniku ​​je nový Blender - profesionálny štetec na tieňovanie so špeciálne tvarovaným okrúhlym štetcom a dlhými a mäkkými štetinkami.

Kategória: Alcina - Kozmetické štetce

Kefka na prečesanie rias

Cena: 3,68 EUR

Skladom: 1 ks

Kozmetický štetec univerzálny, plochý-malý - 11

Cena: 7,27 EUR

Skladom: 1 ks

Kozmetický štetec univerzálny, plochý-stredný - 12

Cena: 7,27 EUR

Skladom: 2 ks

Profesionálny štetec na očné tiene - pony vlas BS 12

Cena: 9,50 EUR

Skladom: >6 ks

Hubka na make-up, obdĺžnik DUO

Cena: 2,18 EUR

Skladom: 3 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.