Úvod  \ BINACIL® Farba na riasy a obočie - natur hnedá

Wimpernwelle - BINACIL® Farba na riasy a obočie - natur hnedá

8,00 EUR

Výrobca: Wimpernwelle

Množstvo: 15 ml

Skladom: 3 ks

1 komentár

Kat. číslo: 210956

BINACIL® Farba na riasy a obočie - natur hnedá

Farba na riasy a obočie - prírodná hnedá - neutrálna hnedá, všestranne použiteľná.
Farba s garanciou dlhodobej stálosti. Použité látky sú šetrné k očnému okoliu.
BINACIL® farby alebo krémové oxidačné činidlo sa nesmie zmiešavať s inými produktmi!

Použitie: BINACIL® farba na riasy a obočie sa rozmieša spoločne s 3% krémovým oxidačným činidlom BINACIL®. Potom sa rozmiešaná farba nanesie mixovací tyčinkou alebo vejárovým štetčekom pravidelne a husto od korienkov až do končekov rias. Doba pôsobenia je 8-10 minút.

Farbenie mihalníc s farbami BINACIL®
Zvyšky riasenky sa odstráni odličovadlom na oči.
Potom sa riasy vyčistí Fyziologický soľným roztokom.
Horný a spodný okraj viečka sa nakrémuje ochranným krémom na kožu.
Na hladkú stranu jemného a farby nedostupného ochranného papierika sa husto nanesie ochranný krém na pleť.
Ochranný papierik sa prikladá pri otvorených očiach a opatrne sa vsunie pod spodné riasy až k okraju spodného viečka. Od tejto chvíle sa musí oči po celú dobu celého ošetrenia držať zavreté.
Požadovaný odtieň farby na riasy sa rozmieša spoločne s krémovým oxidačným činidlom na hygienickom, pre tento účel špeciálne vyvinutom mixovacím bloku.
Potom sa rozmiešaná farba nanesie vejárovým štetčekom pravidelne a husto od korienkov až do končekov rias. Doba pôsobenia 8-10 minút.
Po dobe pôsobenia sa všetka BINACIL® farba stiahne plochým koncom štetca na ochranný papierik a zvyšky farby sa zotrú kozmetickým obrúskom.
Zvyšky farby sa otrú viackrát dôkladne z rias vlhkými kozmetickými tampónmi. Potom sa kozmetický papierik opatrne stiahne a znovu sa zotrú všetky zvyšky farby vlhkými kozmetickými tampónmi.
Ku koncu ošetrenia sa môžu farebné zvyšky z pleti, očného viečka odstrániť špeciálnym šetrným BINACIL® Odstraňovačom na farbu.
Hotovo! K zosilneniu a starostlivosti o riasy odporúčame používať Balzam na riasy.

 

Po otvorení do 6 mesiacov.

Kategória: Wimpernwelle - Farby na riasy a obočie BINACIL®

NEW LASHES - sérum pre podporu rastu rias

Cena: 54,50 EUR

Skladom: 1 ks

BINACIL® Odstraňovač farieb - XXL balenie

Cena: 37,08 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

BINACIL® Odstraňovač farieb - XXL balenie

Cena: 37,08 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

BINACIL® Papieriky na ochranu pokožky

Cena: 7,58 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

BINACIL® Farba na riasy a obočie - svetlo hnedá

Cena: 8,00 EUR

Skladom: 2 ks

BINACIL® 3% krémové oxidačné činidlo

Cena: 6,00 EUR

Skladom: 3 ks

(1) Aurélia
spokojnosť

Už viac krát som si zakúpila Binacil a keďže má presvedčil, že je najlepší tak som si opäť zakúpila Binacil a hneď dve balenia. Čo je podstatné 1/ nespôsobuje mi alergiu 2/má prirodzenú hnedú farbu, Svoju spokojnosť týmto vyjadrujem a doporučujem zákazníčkam, všetkým a hlavne tým, ktoré trpia alergiami po Kozmetických prípravkov. Ďakujem!!!

Přidáno: 07.10.2020 11:11:56

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Sodium Laureth Sulfate, Palmitic Acid, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, Resorcinol, p-Aminophenol, Ammonium Hydroxide, Sodium Sulfite, m-Aminophenol, 4-Amino-2-Hydroxytoluene, Disodium EDTA, Sodium Benzoate

Wimpernwelle profi line

Už viac ako 15 rokov sa zaoberáme ošetrením a kozmetikou okolo očí.

V profesionálnej oblasti sme na trhu zastúpeni s BINACIL® farbou na riasy a obočie, produktom, ktorý garantuje intenzívne farbenie a veľmi dobrú znášanlivosť. Často bolo spájané farbenie mihalníc s pálením očí. Tieto časy sú teraz minulosťou.

Riasy z fľaštičky - inovácia od firmy Wimpernwelle! Dlhé riasy si praje každá žena. Pre všetky, ktoré chcú prírode trochu pomôcť, prezentujeme Riasy z fľaštičky, jemné predlžovací chĺpky, ktoré sa nanášajú medzi dve vrstvy mascary.

Naše ošetrujúce mascary sú práve určené pre zákazníčky s citlivými očami. Obohatené o panthenol sú odolné voči oteru a veľmi dobre sa znášajú.

Žiariaci make-up - kúzelné slovo pre jedinečný očný make-up k zvláštnym alebo slávnostným príležitostiam. Špeciálne jemné žiarivé trblietky spolu s fixačným gélom drží po celú horúcu noc.

Pre vydarený očný make-up ponúkame naše profesionálne ceruzky na oči soft v rôznych farebných odtieňoch. Magická čierna linka sa podarí bez problémov s KAJAL intense.