Úvod  \ BI Aktiv sérum

Alcina - BI Aktiv sérum

15,52 EUR

Zľava: 15% (-2,74 EUR)

Bežne: 18,26 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 30 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 10945

BI Aktiv sérum

Sérum má hneď niekoľkonásobný účinok. V jednom kroku uvoľňuje a odstraňuje lupiny a bojuje s ich ďalšie tvorbou, zmierňuje svrbenie pokožky hlavy, upokojuje ju a vďaka účinným látkam dokáže normalizovať funkciu mazových žliaz.

BI Aktiv sérum oživuje, upokojuje a posilňuje vlasovú pokožku. Pomocou komplexu hydratačných, upokojujúcich, antibakteriálnych a chladivých látok sa zbavíte naraz všetkých problémov, ktoré sužujú vašu hlavu.

Použitie: BI Aktiv sérum aplikujte po umývaní. Obsah jednej ampulky naneste po cestičkách na pokožku hlavy a ľahko vmasírujte. Neoplachujte.

BI Aktiv sérum obsahuje ampule 5 x 6 ml.

Kategória: Alcina - Vlasová kozmetika - Haar Therapie

Sensitiv fluid

Cena: 16,09 EUR

Skladom: 1 ks

Nutri Shine Maska na vlasy

Cena: 22,61 EUR

Skladom: 1 ks

Nutri Shine Šampón

Cena: 19,13 EUR

Skladom: 1 ks

GREEN OIL INFUSION - Prírodný olej na vlasy

Cena: 25,74 EUR

Skladom: 2 ks

Sensitiv fluid

Cena: 16,09 EUR

Skladom: 1 ks

ACPLEX Step 3

Cena: 25,65 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Panthenol, Salicylic Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Sodium Citrate, Menthyl Lactate, Sodium Salicylate, Plantago Lanceolata Leaf Extract, Berberis Aquifolium Extract.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.