Úvod  \ Beta Peel - MandePeel sérum

SynCare - Beta Peel - MandePeel sérum

27,09 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 8 ml

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: 210563

Beta Peel - MandePeel sérum / ovocné kyseliny pre citlivú pleť

Ak vykonávate AHA peeling u veľmi suchej a citlivej pleti, je vhodnou alternatívou Beta Peel, ktorý využíva vlastnosti betahydroxy kyselín. Tie sú vhodnejšie pre tento typ pokožky. MandePeel obsahuje ako základ kyselinu mandľovú v kombinácii s kyselinou vínnou a derivátom vitamínu A. Peeling sa neneutralizuje.

Použitie: Do misky dávkujte 2 ml alebo 1/4 objemu fľaštičky. Peeling naneste pomocou štetca na pleť. Minimálna dĺžka pôsobenia je 5 minút. Ak je pleť bez výraznejšieho začervenanie, nie je nutné BetaPeel neutralizovať, v opačnom prípade na neutralizáciu postačí Tonikum hydratačné. Cca po 15 minútach odporúčame pleť kryť krémom s UV filtrom (suchá pleť - Nicream, mastná a zmiešaná pleť - Krém na mastnú a zmiešanú pleť denný CPK BIO).

Kategória: Špeciálne dermokozmetické prípravky

Micelárne tonikum anti-akné

Cena: 11,22 EUR

Skladom: 1 ks

Sérum ukludňujúce

Cena: 23,22 EUR

Skladom: 1 ks

Couperose sérum

Cena: 31,00 EUR

Skladom: 1 ks

Gel anti-akné

Cena: 11,52 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

DECONGENESIA sérum proti rozšíreným cévkám

Cena: 28,91 EUR

Skladom: 1 ks

Couperose sérum

Cena: 31,00 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Aqua, Mandelic Acid, Alcohol denat., Butylene Glycol, Citrus Aurantium Dulcis Juice, Arginine, Hyaluronic Acid, Glycine, Bisabolol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.