Úvod  \ Antibakteriálny deo spray na nohy

Batavan - Antibakteriálny deo spray na nohy

5,63 EUR

Výrobca: Batavan

Množstvo: 150 ml

Skladom: >3 ks

Kat. číslo: 230101

Antibakteriálny deo spray na nohy

BATAVAN deo antibakteriálny sprej na nohy je určený na ošetrovaniu pokožky na nohách proti poteniu. Obsahuje účinné látky, ktoré obmedzujú potenie a tvorbu pachov.

Antibakteriálny deo sprej na nohy s jemnou vôňou, ktorá je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Je vhodný pre každodenné použitie a je možné ho aplikovať aj niekoľkokrát denne podľa aktuálnej potreby. Vďaka podtlakovej spreji je jeho aplikácia veľmi jednoduchá a príjemná.

Použitie: Obsah jemne nastriekajme zo vzdialenosti 15-20cm na celé chodidlo aj na oblasť medzi prstami a necháme vstrebať do pokožky. Podľa potreby môžeme používať niekoľkokrát denne. Pred použitím pretrepať.

Kategória: Batavan - Starostlivosť o nohy

SEBUCEL upokojujúce telové mlieko - mini

Cena: 3,46 EUR

Skladom: 1 ks

Škrabka na päty

Cena: 1,71 EUR

Skladom: 3 ks

Hydratačný telový balzam

Cena: 17,71 EUR

Skladom: 1 ks

Krém na nohy s včelím voskom

Cena: 5,42 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Pilník sklenený obojstranný 9 cm - červený

Cena: 1,25 EUR

Skladom: >3 ks

Škrabka na päty

Cena: 1,71 EUR

Skladom: 3 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Batavan kozmetikaProduktová rada BATAVAN - starostlivosť o nohy a telo. Prvé produkty tejto značky vznikli v roku 2001. Spočiatku sa výroba zameriavala iba na starostlivosť o obuv, neskôr nasledovalo rozšírenie a vytvorenie kompletnej rady pre starostlivosť o nohy a obuv.

V roku 2005 vyhral produkt Krém na nohy sa včelím voskom anketu o Výrobok roka zvolený spotrebiteľovi. Nasledovalo ďalšie rozširovanie rady v starostlivosti o nohy a vytvorenie ďalších výrobkov, ktoré boli určené pre starostlivosť o celé telo. Takto vznikla rada BATAVAN body.