Úvod  \ Taštička na štetce - naplnená

Alcina - Taštička na štetce - naplnená

78,37 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 1 ks

Odoslanie:do 3 dní !

Kat. číslo: 65832

Taštička na štetce - naplnená

ALCINA Taštička na štetce je vyrobená z umelej kože. Vyznačuje sa svojím jednoduchým a elegantným dizajnom. Kompletná sada deviatich štetcov vrátane špachtle je praktická a veľmi prehľadná. Samostatná úložná vrecko so zipsom ponúka priestor pre ďalšie make-up príslušenstvo.

Kategória: Alcina - Kozmetické štetce

Štetec viacúčelový skosený 536-6S

Cena: 2,61 EUR

Skladom: 3 ks

Púdrovací štetec na rúž M 15085

Cena: 2,20 EUR

Skladom: >10 ks

Štetec štetinový, plochý 67516

Cena: 1,67 EUR

Skladom: 1 ks

Štetec viacúčelový veľký - prírodný vlas 536-6

Cena: 2,69 EUR

Skladom: >3 ks

Výsuvný kozmetický štetec malý - čierny

Cena: 4,04 EUR

Skladom: >6 ks

Taštička na štetce - prázdna

Cena: 17,14 EUR

Odoslanie:do 3 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.