Úvod  \ Styling-lak

Alcina - Styling-lak

12,61 EUR

Tovar sa už nepredáva

Výrobca: Alcina

Množstvo: 125 ml

Kat. číslo: 10622

Styling-lak nahrádza produkt Styling-lack Fascination Styling

Stylingový lak s mechanickým rozprašovačom dodá účesu ultra silné spevnenie počas 60tich sekúnd, vlasy zostávajú pružné, nelepí sa. Ultra silné spevnenie vlasov, stále vlhký vzhľad, ale nie príliš mokrý. Pre perfektnú a dlhodobú fixáciu účesu.

Použitie: Vlasy upravte ako obvykle. Lak nastriekajte zo vzdialenosti cca 25cm na hotový účes, nechajte zaschnúť. Chráňte oči. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Flex: 2 | Hold: 9

Kategória: Alcina - Vlasová kozmetika - Styling - Extra Strong

Power-gél

Cena: 12,96 EUR

Skladom: 1 ks

218 - SMOOTH ME SERUM - Vyhladzujúci a posilňujúce sérum

Cena: 13,70 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Modelačná pena

Cena: 15,22 EUR

Skladom: 1 ks

Styling-sprej - s aerosólom

Cena: 10,22 EUR

Skladom: 1 ks

Modelačný sprej - XXL balenie

Cena: 20,65 EUR

Skladom: 1 ks

Sprej na vlasy - s aerosólom - XXL balenie

Cena: 18,96 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

ALCOHOL DENAT., POLYVINYLCAPROLACTAM, AQUA, ACRYLATES COPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANOL, PARFUM, DIISOPROPYL ADIPATE, LINALOOL, CITRONELLOL, LIMONENE, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, PHENOXYETHANOL, HEXYL CINNAMAL, BENZOIC ACID.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.