Úvod  \ Štetec na pery - čierny

Alcina - Štetec na pery - čierny

7,27 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 1 ks

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: 65815

Štetec na pery - čierny

Štetec na pery zintenzívňuje farebný výsledok a predlžuje trvanlivosť rúžu. Úzky tvar štetca umožňuje úspornejšie a precíznejšie nanášanie.

Čierny štetec na pery odporúčame pre aplikáciu všetkých odtieňov Intenzívnych rúžov ​​Intense Lipstick, Tónovacie rúžov ​​Shiny Lipstick a Leskov na pery Soft Colour Lip Gloss.

Kategória: Alcina - Kozmetické štetce

Profi make-up set - 7 ks kozmetických štetcov

Cena: 22,68 EUR

Skladom: >6 ks

Výsuvný kozmetický štetec veľký - červený

Cena: 9,95 EUR

Skladom: 2 ks

Štetec na make-up - čierny

Cena: 15,91 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Štetec na pery - prírodný vlas 15005

Cena: 2,23 EUR

Skladom: 2 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.