Úvod  \ Štetec na očné tiene - guľatý

Alcina - Štetec na očné tiene - guľatý

7,27 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 1 ks

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: 65812

Štetec na očné tiene - guľatý

Štetec na očné tiene - guľatý je vhodný na nanášanie a tieňovanie väčších plôch, perfektný pre jemný farebný finiš a ľahké prechody. Vďaka kompaktnému, zužujúcemu sa tvaru štetca, môžu byť očné tiene obzvlášť presne nanesené.

Čierny štetec na očné tiene - guľatý odporúčame pre Očné tiene Miracle Eye Shadow a Rozjasňovač pod obočie Perfect Eyebrow Highlighter.

Kategória: Alcina - Kozmetické štetce

Aplikátor očných tieňov - čierny

Cena: 7,27 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Štetec na tvárenku - čierny

Cena: 15,45 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Pilník sklenený obojstranný 9 cm - priehľadný

Cena: 1,36 EUR

Skladom: >3 ks

Profesionálny púdrovací štetec - kozí vlas BS 2

Cena: 20,41 EUR

Skladom: 2 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.