Úvod  \ Štetec na očné tiene - guľatý

Alcina - Štetec na očné tiene - guľatý

5,92 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 1 ks

Odoslanie:do 3 dní !

Kat. číslo: 65813

Štetec na očné tiene - guľatý

Štetec na očné tiene - guľatý je vhodný na nanášanie a tieňovanie väčších plôch, perfektný pre jemný farebný finiš a ľahké prechody. Vďaka kompaktnému, zužujúcemu sa tvaru štetca, môžu byť očné tiene obzvlášť presne nanesené.

Čierny štetec na očné tiene - guľatý odporúčame pre Očné tiene Miracle Eye Shadow a Rozjasňovač pod obočie Perfect Eyebrow Highlighter.

Kategória: Alcina - Kozmetické štetce

Kozmetická sada štetcov pre make-up - 7 ks - biele puzdro

Cena: 14,24 EUR

Skladom: >3 ks

Kozmetické orezávatko na ceruzky

Cena: 3,39 EUR

Skladom: 1 ks

Aplikátor očných tieňov - čierny

Cena: 5,92 EUR

Odoslanie:do 3 dní !

Taštička na štetce - naplnená

Cena: 78,37 EUR

Odoslanie:do 3 dní !

Štetec na pery - čierny

Cena: 5,10 EUR

Odoslanie:do 3 dní !

Výsuvný kozmetický štetec veľký - červený

Cena: 8,94 EUR

Skladom: >3 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.