Úvod  \ Spevňujúci lak na nechty - Effective Nail Hardener

Alcina - Spevňujúci lak na nechty - Effective Nail Hardener

11,25 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 10 ml

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: 65710

Spevňujúci lak na nechty - Effective Nail Hardener

ALCINA Spevňujúci lak na nechty Effective Nail Hardener posilňuje a chráni povrch nechtu. Rýchlo a efektívne dodá nechtom upravený vzhľad, vyrovnáva prípadné nerovnosti. Vaše nechty budú hladké a spevnené, budú pôsobiť zdravo a pestovane.

Spevňujúci lak na nechty je ideálny pre všetkých, ktorí túžia po silnejších nechtoch, spevňuje mäkké a lámajúce sa nechty, dodáva prirodzenú ružovú farbu.

Spevňujúci lak na nechty Effective Nail Hardener odporúčame kombinovať so všetkými odtieňmi Lakov na nechty Ultimate Nail Colour.

Po otvorení spotrebujte do 12 mesiacov.

Kategória: Alcina - Dekoratívna kozmetika - Nechty

Lak na nechty - Nail Colour #Lyon 040

Cena: 6,67 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Lak na nechty - Nail Colour #Sevilla 050

Cena: 6,67 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Lak na nechty - Nail Colour #Istanbul 030

Cena: 6,67 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Rýchloschnúci vrchná vrstva - Quick Dry Top Coat

Cena: 6,67 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Lak na nechty - Nail Colour #Edinburgh 090

Cena: 6,67 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Lak na nechty 2 v 1 - Brilliant Top & Base Coat

Cena: 11,25 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ISOPROPYL ALCOHOL, ACRYLATES COPOLYMER, STEARALKONIUM BENTONITE, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, BENZOPHENONE-1, TRIMETHYLPENTANEDIYL DIBENZOATE, AQUA, HEXANAL, POLYVINYL BUTYRAL, ECHIUM PLANTAGINEUM SEED OIL, METHYLPROPANEDIOL, METHYLTHIOPROPYLAMIDO ACETYL METHIONINE, LAURDIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED KERATIN, COLLOIDAL GOLD, PHENOXYETHANOL, LEUCONOSTOC/RADISH ROOT FERMENT FILTRATE, GLYCERYL STEARATE, GLYCERYL OLEATE, ASCORBYL PALMITATE, LECITHIN, CITRIC ACID, CI 77891, CI 77288.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.