Úvod  \ Obojstranná ceruzka na obočie - Perfect Eyebrow Styler - 020 Dark

Alcina - Obojstranná ceruzka na obočie - Perfect Eyebrow Styler - 020 Dark

13,18 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 1 ks

Odoslanie:do 7 dní !

1 komentár

Kat. číslo: 65431

Obojstranná ceruzka na obočie - Perfect Eyebrow Styler - 020 Dark

ALCINA Obojstranná ceruzka na obočie Perfect Eyebrow Styler v odtieni Dark zintenzívni farbu obočia, definuje jeho tvar. Praktickou obojstrannou ceruzkou vytvoríte perfektné obočie behom chvíľky, krémová textúra perfektne drží po celý deň.

Šikovný produkt 2v1 pre dokonalé modelovanie obočia. Tmavý odtieň ceruzky koriguje tvar a prehlbuje farbu obočia, svetlý tón zdvihne obočie opticky. Vaše obočie bude mať dokonalý tvar a výraznejšie farbu, bude pôsobiť hustejším a plnším dojmom.

Obojstrannú ceruzku na obočie Perfect Eyebrow Styler odporúčame v kombinácii so všetkými odtieňmi očných tieňov kozmetiky ALCINA.

Použitie: Tmavým tieňom Obojstranné ceruzky na obočie vykreslite obočie do požadovaného tvaru, svetlý naneste priamo pod obočie pre väčšie zvýraznenie.

Po otvorení spotrebujte do 12 mesiacov.

Kategória: Alcina - Dekoratívna kozmetika - Oči

Očné tiene EYES 2020 - Eyeshadow - Sparkling Bronze

Cena: 12,73 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Roztierateľné tekuté očné linky - Glam Eyeliner -...

Cena: 15,00 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Ultrajemné očné tiene - Eye Shadow - Soft lilac

Cena: 12,73 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Kajalová ceruzka na oči - Intense Kajal Liner - 030 Grey

Cena: 11,82 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Riasenka pre objem - Hyaluron Lift-up Mascara

Cena: 18,64 EUR

Skladom: 1 ks

Tekutá očná linka - fix

Cena: 10,64 EUR

Skladom: 1 ks

(1) Lenka
Pigment je nedobytný

Tužkou je nutno velmi tlačit, nepříjemná manipulace

Přidáno: 16.04.2018 18:21:35

Nezisťujeme, či zverejnený komentár pochádza od spotrebiteľa, ktorý výrobok alebo službu skutočne použil alebo si ich zakúpil.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

HYDROGENATED VEGETABLE OIL, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, OZOKERITE, MICA, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, CERA CARNAUBA, RHUS SUCCEDANEA FRUIT CERA, HYDROGENATED PALM KERNEL GLYCERIDES, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES, LECITHIN, TOCOPHEROL, TIN OXIDE, ASCORBYL PALMITATE, CITRIC ACID. [+/- CI 77891, CI 77499, CI 77492, CI 77491]

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.