Úvod  \ Obojstranná ceruzka na obočie - Perfect Eyebrow Styler - 010 Light

Alcina - Obojstranná ceruzka na obočie - Perfect Eyebrow Styler - 010 Light

12,61 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 1 ks

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: 65430

Obojstranná ceruzka na obočie - Perfect Eyebrow Styler - 010 Light

ALCINA Obojstranná ceruzka na obočie Perfect Eyebrow Styler v odtieni Light zintenzívni farbu obočia, definuje jeho tvar. Praktickou obojstrannou ceruzkou vytvoríte perfektné obočie behom chvíľky, krémová textúra perfektne drží po celý deň. Šikovný produkt 2v1 pre dokonalé modelovanie obočia. Tmavý odtieň ceruzky koriguje tvar a prehlbuje farbu obočia, svetlý tón zdvihne obočie opticky. Vaše obočie bude mať dokonalý tvar a výraznejšie farbu, bude pôsobiť hustejším a plnším dojmom.

Obojstrannú ceruzku na obočie Perfect Eyebrow Styler odporúčame v kombinácii so všetkými odtieňmi očných tieňov kozmetiky ALCINA.

Použitie: Tmavým tieňom Obojstranné ceruzky na obočie vykreslite obočie do požadovaného tvaru, svetlý naneste priamo pod obočie pre väčšie zvýraznenie.

Po otvorení spotrebujte do 12 mesiacov.

Kategória: Alcina - Dekoratívna kozmetika - Oči

Tekuté očné tiene EYES 2020 - Luquid Eyeshadow - Sparkling...

Cena: 15,22 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Obojstranná ceruzka na obočie - Perfect Eyebrow Styler -...

Cena: 12,61 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Tekuté očné tiene EYES 2020 - Luquid Eyeshadow - Champagne

Cena: 15,22 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Ceruzka na obočie - Brow Liner chocolade

Cena: 6,65 EUR

Skladom: 1 ks

Očné tiene EYES 2020 - Eyeshadow - Nordic Grey

Cena: 12,17 EUR

Odoslanie:do 3 dní !

Ceruzka na oči - strieborná

Cena: 6,65 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

HYDROGENATED VEGETABLE OIL, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, OZOKERITE, MICA, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, CERA CARNAUBA, RHUS SUCCEDANEA FRUIT CERA, HYDROGENATED PALM KERNEL GLYCERIDES, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES, LECITHIN, TOCOPHEROL, TIN OXIDE, ASCORBYL PALMITATE, CITRIC ACID. [+/- CI 77891, CI 77499, CI 77492, CI 77491]

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.