Úvod  \ Objemový sprej na odrasty

Alcina - Objemový sprej na odrasty

17,73 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 200 ml

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 10608

Objemový sprej na odrasty nahrádza produkt Ansatz-Volumen-Spray Fascination Styling

Penový sprej spevňuje vlasy priamo pri korienkoch, dodáva vlasom dlhotrvajúci objem a pružnosť. Posilňovač objemu jemných vlasov spevňuje účes. Vďaka špeciálnemu aplikátoru sa ľahko a cielene nanáša po cestičkách priamo ku korienkom vlasov.

Použitie: Sprej má extra silný a dlhodobý efekt, nanášajte ho po cestičkách priamo k vlasovým korienkom, potom vlasy vyfénujte a upravte ako obvykle.

Flex: 6 | Hold: 6

Kategória: Alcina - Vlasová kozmetika - Styling - Strong

223 - BRING ME TO THE BEACH SALT SPRAY - Slaný sprej s...

Cena: 16,77 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Sprej na vlasy - s aerosólom - XXL balenie

Cena: 20,73 EUR

Skladom: 1 ks

Pena pre objem vlasov - XXL balenie

Cena: 26,68 EUR

Skladom: 1 ks

Styling-sprej - s aerosólom - XXL balenie

Cena: 21,59 EUR

Skladom: 1 ks

Suchý vosk v spreji Dry Wax

Cena: 23,64 EUR

Skladom: 1 ks

Ochranný sprej pred teplom

Cena: 13,64 EUR

Skladom: 1 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

AQUA, DIMETHYL ETHER, VP/VA COPOLYMER, POLYQUATERNIUM-46, PANTHENOL, PARFUM, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, TRIDECETH-9, PHENOXYETHANOL, CETRIMONIUM CHLORIDE, METHYLPARABEN, LINALOOL, ETHYLPARABEN, PROPYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, HEXYL CINNAMAL, PROPYLPARABEN, CITRONELLOL, LIMONENE, PHENYLPROPANOL, PROPANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.