Úvod  \ Lak na nechty 2 v 1 - Brilliant Top & Base Coat

Alcina - Lak na nechty 2 v 1 - Brilliant Top & Base Coat

11,74 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 10 ml

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: 65720

Lak na nechty 2 v 1 - Brilliant Top & Base Coat

ALCINA Lak na nechty 2 v 1 Brilliant Top & Base Coat možno použiť ako podlak aj nadlak. Pri použití ako podkladový lak ochráni nechty pred zafarbením, ako nadlak zvýši lesk laku a udrží ho dlhšie v perfektnom stave.

Lak na nechty 2 v 1 - ochrana a dlhotrvajúci lesk. Vaše nechty budú chránené pred nežiaducim zafarbením. V kombinácii s farebným lakom budú žiarivo lesklé.

Lak na nechty 2 v 1 Brilliant Top & Base Coat odporúčame kombinovať so všetkými odtieňmi Lakov na nechty Ultimate Nail Colour.

Použitie: Ak chcete oživiť lesk farebného laku, ktorý už máte niekoľko dní, nemusíte ho odstraňovať. Stačí opäť naniesť Brilliant Top & Base Coat.

Po otvorení spotrebujte do 12 mesiacov.

Kategória: Alcina - Dekoratívna kozmetika - Nechty

Lak na nechty - Nail Colour #Edinburgh 090

Cena: 7,39 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Lak na nechty - Nail Colour #New York 010

Cena: 7,39 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Lak na nechty - Nail Colour #York 070

Cena: 7,39 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Lak na nechty - Nail Colour #London 080

Cena: 7,39 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Lak na nechty - Nail Colour #Sydney 100

Cena: 7,39 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Lak na nechty - Nail Colour #Sevilla 050

Cena: 7,39 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

ETHYL ACETATE, BUTYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, BENZOPHENONE-3, TRIMETHYLPENTANEDIYL DIBENZOATE, POLYVINYL BUTYRAL, CI 60725.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.