Úvod  \ Hubka na make-up - oválna

Alcina - Hubka na make-up - oválna

4,55 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 1 ks

Skladom: 1 ks

Kat. číslo: 65840

Hubka na make-up - oválna

Hubka je vzhľadom k svojej jemnej štruktúre pórov ideálna k jednoduchému a rovnomernému nanášaniu make-upu, dokonale s ňou zakryjete všetky nedostatky pleti.

Oválnu hubku na make-up odporúčame použiť na nanášanie všetkých ALCINA make-upov, a púdrov Matt Sensation Powder pri použití ako make-up.

Kategória: Alcina - Dekoratívna kozmetika - Pracovné materiály

Štetec viacúčelový malý - prírodný vlas 536-2

Cena: 2,50 EUR

Skladom: >3 ks

Sada kozmetických štetcov - green

Cena: 4,05 EUR

Skladom: 1 ks

Štetec na očné tiene - guľatý

Cena: 7,27 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Kozmetická ležérna taštička - Red

Cena: 7,68 EUR

Skladom: 3 ks

Kozmetická make-up taštička - prúžok

Cena: 4,05 EUR

Skladom: >6 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.