Úvod  \ Fluid pre vlasové končeky

Alcina - Fluid pre vlasové končeky

19,40 EUR

Zľava: 3% (-0,60 EUR)

Bežne: 20,00 EUR

Výrobca: Alcina

Množstvo: 30 ml

Skladom: 1 ks

2 komentáre

Kat. číslo: 10490

Fluid pre vlasové končeky nahrádza produkt Relaxačná starostlivosť 3.9

Fluid pre prirodzený hodvábny lesk vlasov, drsné vlasové končeky sú ihneď vyhladené, koncentrované účinné látky posilňujú vlasové končeky.

Vlasy sú vystavené každodennému zaťaženiu, preto potrebujú primeranú starostlivosť. Obzvlášť namáhané sú potom vlasové končeky. Často sa lámu, strácajú farbu, sú oslabené a inklinujú k spľasnutie. Fluid pre vlasové končeky ošetruje vlasy po celý deň. Vysoká koncentrácia účinných látok vlasové končeky cielene posilňuje a dodáva im hodnotnú starostlivosť a hydratáciu. Drsné vlasové končeky sú ihneď vyhladené a získavajú opäť prirodzený hodvábny lesk.

Použitie: 2 až 3 dávky Fluida rozotrite v prstoch a jemne vtierajte do suchých vlasových končekov, kým sa úplne nevstrebe. Neoplachujte!

Kategória: Alcina - Vlasová kozmetika - Špeciálna starostlivosť

N°1 Maska na vlasy

Cena: 13,88 EUR

Skladom: 1 ks

Repair pena

Cena: 15,42 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Repair pena

Cena: 15,42 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Emulzia pre vlnité vlasy

Cena: 15,63 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Pestujúci krém pre lesk vlasov

Cena: 15,63 EUR

Skladom: 1 ks

Tónovacie sprej - Pastell Spray Deep-Pink

Cena: 16,67 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

(2) Petra
Fluid je báječný

Tento fluid splnil má očekávání. Potřebovala jsem něco na roztřepené konečky a tento výrobek mi okamžitě zabral. Navíc moc hezky voní.

Přidáno: 21.08.2019 09:13:18
(1) Blanka
Výborný výrobek

S fluidem jsem velice spokojená. Mám jemné vlasy a měla jsem velice suché a roztřepené konečky a bylo to na první pohled fakt vidět.Fluid mi moc pomohl. Doporučuji.Myslím,že i cena je vzhledem ke kvalitě dobrá. Jediné,co postrádám,že víčko na pumpičku :-).

Přidáno: 07.12.2012 09:22:27

Pridávať komentáre je možné len po prihlásení do Vášho profilu, alebo po registrácii. Ďakujeme za pochopenie.

CYCLOPENTASILOXANE, CYCLOHEXASILOXANE, DIMETHICONOL, PARFUM, BENZYL SALICYLATE, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE.

Alcina

Kozmetika Alcina

Alcina ponúka kompletný sortiment profesionálne pleťové, vlasové a dekoratívnej kozmetiky. Značka Alcina má významné postavenie v mnohých krajinách sveta. V Európe napríklad v Nemecku, Švajčiarsku, Rakúsku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku, Taliansku, Českej republike a od roku 2003 aj v Poľsku a na Slovensku.

Alcina je značka ošetrujúca, vlasovej a dekoratívnej kozmetiky, ktorú založil v roku 1946 Dr Kurt Wolf. Počiatky siahajú až do roku 1905, kedy lekárnik Dr August Wolf založil v Bielefelde farmaceutický podnik zaoberajúci sa problematikou kože. Vďaka intenzívnemu výskumu vyvinul prvý dermatologicky účinné látky.

V roku 1942 prevzal vedenie firmy jeho syn Dr Kurt Wolf a naďalej viedol výskum úplne v šľapajach svojho otca. Zistil, že koža je zdravá a krásna len vtedy, ak sa nachádza vo svojej prirodzenej rovnováhe. A pretože každá pleť je iná, vznikli kozmetické prípravky, ktoré zodpovedajú individuálnym potrebám jednotlivých typov pleti.