Úvod  \ 100% Pure Collagen maska - kolagénový plát

SynCare - 100% Pure Collagen maska - kolagénový plát

14,25 EUR

Výrobca: SynCare

Množstvo: 1 ks

Odoslanie:do 7 dní !

Kat. číslo: 210933

100% Pure Collagen maska ​​- kolagénový plát

Maska predstavuje čistý kolagén - takzvaný kolagénový papier, ktorý má mimoriadne hydratačné a omladzujúce účinky na pleť. Kolagén farmaceutickej kvality vytvára po zvlhčení na pokožke zvláčňujúci film, ktorý blahodarne pôsobí na prejasnenie pokožky a obnovuje jej optimálne napnutie. Ak pod masku aplikujete pleťová séra, niekoľkonásobne zvýšite ich účinok. Masku je vhodné zvlhčovať napríklad Hydrogenia biominerální vodou v spreji.

Použitie: Na veľmi dobre zvlhčenú pleť, prípadne s aplikovaným sérom, priložte 100% Pure Collagen masku. Pre vlhčenie odporúčame toniká podľa typu pleti alebo Hydrogenia biominerální vodu v spreji. Masku môžete tiež priamo zvlhčiť v miske s niektorým z uvedených prípravkov. V priebehu ošetrenia podľa potreby masku opakovane dovlhčujte tak, aby neboli viditeľné známky jej vysychaniu. Masku odstráňte po 20 až 30 minútach.

Tip: Kolagénový plát môžte použiť tiež len ako kolagénové vankúšiky pod oči. Jednoducho kolagénový papier nastrihajte na požadované tvary vankúšikov a aplikujte pod oči. Kolagénové vankúšiky sú ideálne pre unavené, stresované alebo napuchnuté očné partie. Okamžitý lifting okolo očí.

Kategória: SynCare - Pleťové masky

Očná maska CPK

Cena: 9,83 EUR

Skladom: 1 ks

NICREAM krém

Cena: 21,96 EUR

Skladom: 1 ks

Micelárna čistiaca pena

Cena: 10,71 EUR

Skladom: 1 ks

Micro Ampoules Rastlinné kmeňové bunky - kúra na 28 dní

Cena: 38,88 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Micro Ampoules DMAE anti-wrinkles therapy - kúra na 28 dní

Cena: 138,46 EUR

Odoslanie:do 7 dní !

Morská alginátová maska intenzívno hydratačná CPK

Cena: 4,21 EUR

Skladom: >3 ks

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Pridaním komentáre súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zobrazenie príspevkov a komentárov pri tovare.

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.

Aqua, Collagen, Glycerin, Phenoxyethanol, Bisabolol, Ethylhexylglycerin

SynCare

SynCare kozmetika

Slovo SynCare vzniklo spojením z latinskej predpony Syn - k, alebo pre - a anglického slova Care - starostlivosť. Voľne sa dá SynCare preložiť ako K starostlivosti alebo Pro starostlivosť a je v ňom vyjadrené želanie, aby dermokozmetika SynCare bola súčasťou Vašej celoživotné starostlivosti o pokožku.

Kozmetika SynCare kladie veľký dôraz na výber vhodných kozmetických účinných zložiek. Nejde len o voľbu skutočne aktívne látky, ale tiež o to, či sa látka môže uvoľňovať z kozmetického základu do kože a v akom množstve. Základné pravidlá farmakológie sú neodmysliteľnou súčasťou vývojových postupov SynCare.