Úvod  \ My Country - Zlatá leta MultiKomplex 45+

VitaHarmony - My Country - Zlatá leta MultiKomplex 45+

6,46 EUR

Výrobca: VitaHarmony

Množstvo: 30 tablet

Odoslanie:do 5 dní !

Kat. číslo: 502119

My Country - Zlatá leta multikomplex 45+

Multikomplex 45+ je komplexný multivitamín s minerálnymi látkami, bylinnými extrakty a enzýmy navrhnutý špeciálne pre vekovú skupinu nad 45 rokov.
Obsahuje luteín a beta karotén - luteín je pigment fyziologicky prítomný v sietnici oka, ktorý s vekom prirodzene klesá, preto je vhodné ho dopĺňať. Beta karotén je najznámejší z karotenoidov, ktoré majú aktivitu provitamínu A. Ľudský organizmus môže beta-karotén premeniť na vitamín A, ktorý prispieva dobrému zraku a pokožke.

Ginkgolidy ginka dvojlaločného podporujú prekrvenie mozgu, srdca a končatín. Tak majú vplyv na prekrvenie a zásobenie periférií kyslíkom a môžu byť vítanými pomocníkmi pri pocite chladu v končatinách. Napomáha k udržiavaniu pamäti a zachovanie kognitívnych funkcií.
Ženšen pôsobí pri strese a napomáha k celkovej stabilite organizmu, hloh na činnosť srdcového svalu a obehový systém. Prípravok obsahuje aj antioxidanty, ktoré chránia bunky organizmu pred oxidatívnym stresom. Dôležité antioxidačné látky sú napr. vitamín C, vitamín E alebo zinok.

Ďalej z vitamínov prípravok obsahuje skupinu vitamínov B, napr. vitamín B1 prispieva k energetickému metabolizmu, vitamín B2 k činnosti nervovej sústavy, vitamín B6 priaznivo ovplyvňuje psychickú činnosť a vitamín B12 znižuje mieru únavy a vyčerpania. Z minerálnych látok selén napomáha funkcii imunitného systému, obsiahnutý jód k činnosti štítnej žľazy a jej tvorbe hormónov.

Multikomplex - ZLATÁ LETA obsahuje pankreatín pre podporu trávenia - zmes enzýmov proteázy, amyláz a lipáz produkovaných v pankrease, ktoré sú schopné štiepiť bielkoviny, cukry a tuky na základné látky vstrebateľné organizmom.

Odporúčané dávkovanie: 1 tableta 1x denne. Zapite najlepšie čistou vodou.

Skladovanie: Na suchom a chladnom mieste. V uzavretom obale, mimo dosahu detí!

Upozornenie: Spoločné užívanie prípravku s aspirínom alebo inými antikoagulanciami nie je vhodné. Takisto je vhodné sa vyvarovať užívania prípravku u osôb trpiacich epilepsiou, pretože môže znížiť účinnosť podávaných liekov proti záchvatom a u osôb s maniodepresívnymi poruchami.

Kategória: My Country

My Country - Lactobacily Chewable

Cena: 4,25 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Ophtavit® Max - pre zdravý zrak po celý život

Cena: 17,04 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

My Country - Multivitamín od 10 rokov

Cena: 5,21 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

StressPop® - guava, jablko

Cena: 2,29 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Beta karotén 10.000 mj - Promobalenie 1+1 zadarmo, 100+100...

Cena: 6,63 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Ginkgo 60 mg

Cena: 5,79 EUR

Odoslanie:do 5 dní !

Tento tovar ešte nikto nekomentoval, môžete byť prvý.

Nový komentár k tovaru

Pridaním komentáre súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely zobrazenie príspevkov a komentárov pri tovare.

Prosíme o zachovanie slušnosti v komentároch. Píšte pokiaľ možno s diakritikou. Komentáre ktoré sa nebudú vzťahovať k tovaru, poprípade komentáre urážlivé, protizákonné a podobne budú vymazané.

Html tagy budú z komentárov automaticky zmazané, akékoľvek formátovanie textu nie je z bezpečnostných dôvodov možné.

Internetové adresy budú prevedené automaticky na odkazy.